Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse porseleinvitrine 3104
Hollandse porseleinvitrine

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Marqueterie bureau 3150
Marqueterie bureau

Resultaat:

835 EUR

Verkocht
Eikenhouten kast 18e eeuw 3157
Eikenhouten kast 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Iepenhouten boekenkast 3286
Iepenhouten boekenkast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bonheur 3115
Bonheur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw 3100
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Essenhouten vitrine ca. 1910 3243
Essenhouten vitrine ca. 1910

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3251
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3252
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten rolbureau 3339
Eikenhouten rolbureau

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Notenhouten ladencommode 3168
Notenhouten ladencommode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Stoel, Pierre Paulin 3138
Stoel, Pierre Paulin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eettafel 3348
Eettafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kabinet eikenhout 3208
Kabinet eikenhout

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Duitse kist 3224
Eiken Duitse kist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kaptafel Engels 3295
Kaptafel Engels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barometer 19e eeuw 3226
Barometer 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Meidenkast 3201
Meidenkast

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Tafel 220x100 3210
Tafel 220x100

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Dekenkist 3235
Dekenkist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Mahoniehouten krakeling stoelen 3268
4 Mahoniehouten krakeling stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vitrine Engelse stijl 3305
Vitrine Engelse stijl

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Voltaire met kuifje 3161
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR