04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Ivoren vrouwenhoofd 4142
Ivoren vrouwenhoofd

275 EUR

Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda 4352
Platelen kaketoe Jan Schonk Gouda

275 EUR

Inktpot, Purmerend 4103
Inktpot, Purmerend

225 EUR

3 Blauwe vazen 19e eeuw 4187
3 Blauwe vazen 19e eeuw

200 EUR

5 Borden Fam. Rose 4283
5 Borden Fam. Rose

200 EUR

Art Deco vaasje 4173
Art Deco vaasje

175 EUR

Oud keramiek bord 4137
Oud keramiek bord

150 EUR

Kapitale dekselvaas 4537
Kapitale dekselvaas

150 EUR

Empire bakje vuurverguld 4129
Empire bakje vuurverguld

135 EUR

Ivoren beeldje op console 4290
Ivoren beeldje op console

135 EUR

4 Chinese blauwe schotels 4358
4 Chinese blauwe schotels

125 EUR

Kristallen gembercoup 4304
Kristallen gembercoup

120 EUR

Amsterdams bont schaaltje 4188
Amsterdams bont schaaltje

110 EUR

Antiek ivoren flesje 4292
Antiek ivoren flesje

110 EUR

6 Kop en schotels 4432
6 Kop en schotels

110 EUR

Ivoren Netsuke, vrouw 4145
Ivoren Netsuke, vrouw

100 EUR

6 Boheemse wijnglazen + karaf 4163
6 Boheemse wijnglazen + karaf

100 EUR

2x Royal Copenhagen 4231
2x Royal Copenhagen

100 EUR

Blauw porseleinen bord 4371
Blauw porseleinen bord

100 EUR

3x Murano glas 4479
3x Murano glas

100 EUR

Imari flacon 4120
Imari flacon

90 EUR

Jugendstil Boheemse vaas 4197
Jugendstil Boheemse vaas

90 EUR

Kristallen gembercoupe 4240
Kristallen gembercoupe

90 EUR

Antiek ivoren flesje 4291
Antiek ivoren flesje

90 EUR