Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tuinset bergsteen 2266
Tuinset bergsteen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude 17e eeuwse bijbel 2031
Oude 17e eeuwse bijbel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Smeedijzeren band 2001
Smeedijzeren band

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jugendstil kachel 2140
Jugendstil kachel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pieter Keur bijbel 2034
Pieter Keur bijbel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Likeurkeldertje 2198
Likeurkeldertje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Muntenverzameling 2183
Muntenverzameling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Speelgoed soldaten 2060
Speelgoed soldaten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Roodkoperen waterketel 2215
Roodkoperen waterketel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tipp + Co kanon 2048
Tipp + Co kanon

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Paya Toys, Sedan GT 1935 2053
Paya Toys, Sedan GT 1935

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tipp + Co Vrachtwagen 2049
Tipp + Co Vrachtwagen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koperwerk, o.a; 3 doofpotten 2284
Koperwerk, o.a; 3 doofpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Boeken 2127
5 Boeken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Flessen drank 2111
4 Flessen drank

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
ca. 50-60 modeltreinen 2148
ca. 50-60 modeltreinen

Resultaat:

81 EUR

Verkocht
Messing vogelkooi met vogel 2083
Messing vogelkooi met vogel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal + koper 2281
Antieke weegschaal + koper

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek ovaal spiegeltje 2265
Antiek ovaal spiegeltje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Koperen kandelaars 2277
2 Koperen kandelaars

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten kistje 2338
Houten kistje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bijbel 2133
Bijbel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Kerkboekjes 2027
3 Kerkboekjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Krokodil en gordeldier 2172
Krokodil en gordeldier

Resultaat:

60 EUR