Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje. Hollands ca. 1860 met gecontourneerd blad. 75x52x40cm. Cond.: U

Eikenhouten hangkastje
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.

Nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Engels wortelnoten nachtkastje. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Nachtkastje in perfecte staat, topkwaliteit. 85x40x36cm. Cond.: G

Kaptafel Engels
Resultaat: 300 EUR

Engelse wortelnoten kaptafel. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Onderstel heeft 4 lades en 2 deurtjes. Bovenstuk heeft 2 lades en een draaispiegel met facet geslepen spiegel. Begin 20e eeuw. 16...

Etagere tafel
Geen vanafprijs

Engelse mahoniehouten etagere wangentafel 19e eeuws. 2 Schappen, 2 laden en 2 opklapbare bladen aan de zijkanten 92x42x57,5cm (105cm uitgeklapt). Cond.: G

Kruiwagen
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten kruiwagen begin 20e eeuw. In zeer goede conditie. 200x95x63cm.

Vurenhouten linnenkastje
Startprijs 100 EUR

bruinbeschilderd vurenhouten linnenkastje Hollands Biedermeiere ca. 1880(kindermeubeltje), 58x44x18cm.

Oorfauteuil
Startprijs 15 EUR

Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G

Windsor stoel
Resultaat: 50 EUR

Engelse Windsor stoel 19e eeuw met armleuningen 114x57x50cm. Cond.: G

Eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Engelse-stijl eettafel met 4 bijbehorende stoelen. De stoelen zijn bekleed met treipstof. 74x144x104cm. Cond.: G

Klepkast jasmijnwit
Startprijs 425 EUR

Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U

Mechelse spiegel
Startprijs 30 EUR

mechelse eikenhouten spiegel met snijwerk. O.a; 2 uitgesneden koppen ne getorste zuiltjes 19e eeuw. Mist onderaan 1 stukje 61x84cm. Cond.: G

Bronzen lamp, engeltje
Resultaat: 40 EUR

Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U

Vitrine Engelse stijl
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...

Theemeubel
Resultaat: 70 EUR

Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G

Eiken pastoorskast
Startprijs 800 EUR

Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-

Mahoniehouten minicommode
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G

Kapstok
Geen vanafprijs

Eikenhouten kapstok met 7 haken, midden 20e eeuw 100x22x33cm.

Pers
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijtje, Afghaan, 160x125cm.

Palisander documentenkistje
Resultaat: 10 EUR

Palisander documentenkistje Art Deco 30,5x20x10,5cm.

Massief eiken tafel
Resultaat: 60 EUR

Massief eiken tafel ca.1920, met strakke poten. 80x59x76 cm.

Eiken bureaustoel
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bureaustoel begin 20e eeuw met snijwerk. 80x57x53 cm.

Perzisch tapijt 105x64cm.
Geen vanafprijs

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Po-kastje
Resultaat: 25 EUR

Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.

3 Kleedjes
Geen vanafprijs

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Antieke Engelse tafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.

Damtafeltje
Startprijs 80 EUR

Marmeren damtafeltje op sokkel, 20e eeuw, 72xø53cm. Cond.: U.

Halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.

Klepsecretaire
Startprijs 260 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire Engeland ca. 1900. 3 Grote en 2 kleine laden. Binnenwerk met vakindeling, poten ontbreken. , H104x115x47 cm.

Engelse fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G

Notenhouten bonheur
Startprijs 380 EUR

Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.

2 Engelse nachtkastjes
Startprijs 300 EUR

2 Engelse nachtkastjes ca. 1970. Mahonie met messing inlegwerk. Onder het blad zit een uitschuifblaadje. 62x56x32cm. Taxatiewaarde: € 1.200,-

Wortelnoten bureautje
Startprijs 180 EUR

Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.

2 Stoelen
Resultaat: 30 EUR

2 Stoelen beukenhout noten gekleurd, ca.1870 met rieten zitting. 85x48x40 cm.

Mahonie wandkastje
Resultaat: 50 EUR

Massief mahoniehouten wandhangkastje met 1 deurtje begin 20e eeuw. 58x70x16cm. Cond.: G

Perzisch tapijtje
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Eiken trollytafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten trollytafeltje met 2 plateaus ca. 1920 72x63x40cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G

Engels eikenhouten tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief Engels eikenhouten tafeltje met getorste poten ca. 1900 72x60x40cm. Cond.: G

Modelkastje
Startprijs 100 EUR

Modelkastje Holland 1850. Deels massief eiken, 2 deurtjes met binnenin 2 laden, zeer fraai. 43x37x15cm.

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Massief mahonie Grunder bijzettafeltje met 2 etages ca. 1880 71x58x34cm. Cond.: G

Eikenhouten commode
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief beukenhouten speeltafel 20-er jaren Cond.: G

2 Foltaires
Startprijs 250 EUR

2 Identieke mahoniehouten Louis -Phlippe stoelen ca. 1860 met goede stoffering, 100x64x60cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 10 EUR

Staande messing schemerlamp met wit opaline kap. H.178 cm.

Mahoniehouten speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahoniehouten speeltafeltje Engels 19e eeuw. Cond.: G

Engelse klaptafel
Resultaat: 150 EUR

Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.

Eikenhouten rolbureau
Resultaat: 380 EUR

Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.

Stoel
Geen vanafprijs

Beueknhouten gestoffeerde armstoel in Lodewijksstijl ca. 1970. Cond.: G

6 Stoelen
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten eethoek met 6 stoelen. Mahonie tafel met dubbele poot, 6 stoelen van mahoniehout met rode stoffering.

Grenenhouten kist
Resultaat: 60 EUR

Grenenhouten beschilderde kist. Voorkant met getorste panelen. Zijkant met smeedijzeren handgrepen 52x105x54cm.

2 Nachtkastjes
Startprijs 140 EUR

2 Nachtkastjes jasmijnwit, nieuwwaardig, 70x50x39cm. Cond.: U

Mahoniehouten trommeltafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. Cond.: G

Mahoniehouten trommeltafeltje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. met lederen bekleding. Cond.: G

Eikenhouten bureau + stoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bureau met bureaustoel. bureau komt uit een oud postkantoor ca. 1920. Bureau heeft 9 lades en 2 uittrekbare werkbladen. Bureaustoel Henry Deux ca, 1880 78x158x62cm. Cond.: G

Bistrosetje
Resultaat: 100 EUR

Frans bistrosetje ca. 1900, tafel, 4 stoelen en een bankje. Opklapbaar Cond.: G

Eettafel
Resultaat: 350 EUR

Massief kersenhouten Franse eettafel begin 19e eeuw met 1 lade. Cond.: G

3 Meubeltjes
Resultaat: 35 EUR

3 Meubeltjes o.a; 1x beukenhouten klapstoel met webbing zitting. 1x mahonie tafeltje Sheratonstijl op 3-spant. 1x 20-er jaren plantentafeltje

Eiken spiegel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U

2 Eiken bedden
Resultaat: 10 EUR

2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G

Antiek teakhouten kistje
Resultaat: 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Baroksecretaire
Startprijs 1.250 EUR

Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.

Bijzettafeltje met tegels
Startprijs 40 EUR

Bijzettafeltje met 12 tegels, eikenhouten onderstel. 54 x 40 x 63 cm.

4 Stoelen Holland
Startprijs 400 EUR

4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Armleunstoel Holland
Startprijs 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Armleunstoel Holland
Resultaat: 180 EUR

Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.

Pers 133x87
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

Kamelentas, tapijtje en kussen
Geen vanafprijs

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

3 Kleedjes
Geen vanafprijs

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Pers 113x71cm.
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G

3 Handgeknoopte tapijtjes
Resultaat: 20 EUR

3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.

Notenkleurige kussenkast
Startprijs 375 EUR

Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.

Breistoel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U

Chesterfield voetenbank
Startprijs 120 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten gestoffeerde voltaire Louis Philippe, ca. 1870, 110x68x60cm. Cond.: G

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 106x94x88cm. Cond.: U

Rokerssetje
Startprijs 90 EUR

Gezwart houten rooktafeltje met toebehoren. 2 Messing afneembare bladen met daarbovenop een asbak en schaaltje op voet. Alles compleet geëtst, 57xø45cm. Cond.: R

Sieradenkistje
Resultaat: 35 EUR

Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G

Halve-maan kastje
Resultaat: 80 EUR

Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R

Hindelopen kastje
Resultaat: 45 EUR

Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G

Wit penantkastje
Resultaat: 90 EUR

Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G

Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR

Rundlederen oorfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 100x89x94cm. Cond.: U

Eethoek
Startprijs 200 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.

Vloerkleed
Resultaat: 10 EUR

Oud vloerkleed, 20e eeuw, 205x300cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Wingchair, Koekkoek
Resultaat: 35 EUR

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Armleunstoel
Geen vanafprijs

Oude armleunstoel van beukenhout met rode bekleding en koperen spijkers, 50-er jaren, 89x67x56cm. Cond.: U

Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR

Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U

Theetafel met Japans lakwerk
Resultaat: 80 EUR

Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U

Mahonie theestoof
Startprijs 35 EUR

Hollandse mahoniehouten theestoof met band ingelegd en koperen bak (gaatje in de bak), 19e eeuw, 41xø38cm. Cond.: G

Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR

Chesterfield rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers, in nieuwstaat, 217x103x82cm. Cond.: U

Schommelwieg
Startprijs 225 EUR

Antieke zwartgelakte Biedermeier schommelwieg met hemel, 19e eeuw, 117x185x56cm. Cond.: G

Houten kistje
Startprijs 25 EUR

Mahoniehouten kistje, 16x8.5x4cm. (deksel is getrokken)

Notenhouten commode
Startprijs 120 EUR

Notengefineerd Engelse commode, 20e eeuw, Chippendale stijl, 72x86x42cm. Cond.: U

Bidstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G

Hollands naaitafeltje
Resultaat: 30 EUR

Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U