Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Langwerpig goudkleurigzitbankje
Resultaat: 80 EUR

Langwerpig goudkleurig 2-zitsbankje in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G/R

Engelse hangoortafel
Geen vanafprijs

Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...

Engelse ronde salontafel
Geen vanafprijs

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 125 EUR

Mooie goudkleurige spiegel in de barokstijl met iets bewerkte kuif 21e eeuw. Met facet geslepen spiegel 148x80cm. Cond.: G

2 Mahonie bijzettafeltjes
Resultaat: 140 EUR

2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G

Meidenkast
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 25 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

6 Stoelen Art Deco stijl
Startprijs 600 EUR

6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.

Mahoniehouten salontafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G

Staande rozenlamp
Startprijs 70 EUR

Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lampmet tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U

Staphorster beschilderde hangvitrine
Startprijs 1.000 EUR

Staphorster beschilderde houten hangvitrine 18e eeuw. 82x92x23cm.

Hindeloopen beschilderd hangvitrine
Startprijs 1.250 EUR

Hindeloopen beschilderd houten hangvitrine 18e eeuw. 88x98x28cm.

Kabinet eikenhout
Resultaat: 300 EUR

Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.

Eikenhouten secretaire
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Engelse secretaire ca. 1910, Cond.: G, 85 x 40 x 100 cm.

Tafel 220x100
Resultaat: 220 EUR

Grote massief eiken tafel eind 20e eeuw. Tafel heeft 2 laden, 220x100cm. Cond.: G

Mahoniehouten salontafel
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G

Tiffany hanglamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl hanglamp 21e eeuw met geel en groen glas. 80xø30cm.

1 Deurs kussenkast
Startprijs 650 EUR

1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. Cond.: G

4 Kleine kleedjes
Geen vanafprijs

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Prisma lamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.

Mahoniehouten tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.

Essen Empirestoel
Resultaat: 135 EUR

Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.

Piano krukje
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Engels mahoniehouten pianobankje op vierspant ca. 1860. Recent opnieuw bekleed met bruin leder. In hoogte verstelbaar 53x47x35cm. Cond.: G

Commode met spiegel
Geen vanafprijs

Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.

Naaitafeltje
Geen vanafprijs

Ovaal noten gefineerd naaitafeltje, Louis Philippe ca. 1870 met getorste poten. Tafeltje heeft 1 lade. 76x63x47cm. Cond.: G

Eiken Duitse kist
Resultaat: 300 EUR

Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G

Barometer 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U

Barometer 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote Nederlandse barometer eind 19e eeuw. temperatuurmeter gebroken, kwikbuis nog heel. 97x34x7cm. Cond.: G

3 Barometers
Resultaat: 40 EUR

3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...

3 Jugendstil barometers
Resultaat: 60 EUR

3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...

1 Franse barometer
Resultaat: 20 EUR

1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G

2 Barometers
Resultaat: 40 EUR

2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...

Barometer
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Kapitale porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.

Barometer
Startprijs 35 EUR

Barometer Duitsland,ca.1920,eikenhout. H.48 cm.

Dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 120 EUR

Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G

Wortelnoten theestoof
Startprijs 175 EUR

Wortelnoten theestoof in Chippendale stijl Hollands ca. 1880 45x34x34cm. Cond.: G

Eiken kaarttafeltje
Startprijs 70 EUR

MAssief eiken Duitse speeltafel ca. 1900. Poten zijn iets geribt, tafel is uitklapbaar. Blad zit los en het vilt dient vervangen te worden. 76x94x47(ingeklapt) Cond.: R

Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840
Startprijs 1.200 EUR

Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.

Hanglamp groot
Resultaat: 100 EUR

Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.

Bijbelstandaard
Startprijs 70 EUR

Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G

7 Barkrukken
Resultaat: 150 EUR

7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.

Essenhouten vitrine ca. 1910
Resultaat: 400 EUR

Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.

Draai fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G

Houten miniatuurstoeltje
Startprijs 175 EUR

Houten bruinbeschilderd miniatuur kinderstoeltje. Oud-Hollands 19e eeuw. 50x27x22cm.

Luikslakens secretaire 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G

Hoekkast
Startprijs 450 EUR

Iepenhouten hoekkast ca. 1860, Cond.: G 140 x 90 x 54cm.

Grenen empire spiegel
Startprijs 200 EUR

Grenen Empire-stijl spiegel 20e eeuws met koperen ornamenten 118x64x6cm. Cond.: U

Grote hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Grote hanglamp met prisma's behangen 21e eeuw. 55xø30cm. Cond.: G

Hoekstoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G

Essenhouten Windsor armfauteuil
Resultaat: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Essenhouten Windsor armfauteuil
Resultaat: 400 EUR

Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.

Salonstoel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.

Ladenkastje met 10 laden
Startprijs 300 EUR

Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen, kersenkleurig.H. 55 x 45 x 105 cm.

Getorste fauteuil
Startprijs 45 EUR

Eikenhouten getorste armstoel met leeuwekopjes en webbing zitting ca. 1920. Zitting is van skyleer. Cond.: G

2 Staande schemerlampen
Startprijs 45 EUR

2 Staande creme-witte schemerlampen. 1x met grote ronde aardewerken bol, afgebeeld met dieren. 1x Houten staande lamp beide 20e eeuw. Cond.: R

Voltaire met groene stof
Startprijs 90 EUR

Massief mahoniehouten armvoltaire met gesneden kroon ca. 1870 110x70x60cm. Cond.: R

Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Mahoniefineer salontafel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 30 EUR

Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G

Wortelnoten bankje
Startprijs 150 EUR

Wortelnoten bankje gemaakt van wortels. Zeer decoratief voor binnen en buiten eind 20e eeuw. 90x140x40cm. Cond.: G

Goudkleurig tafeltje
Resultaat: 55 EUR

Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 150 EUR

Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Mahonie wijntafeltje
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.

Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR

Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.

Kindermeubeltje, linnenkastje
Startprijs 400 EUR

Bruinbeschilderd vurenhouten kindermeubeltje, linnenkastje. Hollands biedermeier ca. 1880.

Mahoniehouten tafel
Startprijs 300 EUR

Biedermeier mahoniehouten eettafel. Blad is gecontourneerd en van massief mahonie. Prachtige bolpott uitlopend in 4-spant 78x127x98cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten krakeling stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U

Eikenhouten pastoorskast Holland
Startprijs 2.500 EUR

Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.

Eiken armleunstoel
Resultaat: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Eettafel
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten Biedermeier eettafel ca. 1860, 115 x 90 x 74 cm.

Noten schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G

Eikenhouten knopstoel
Startprijs 10 EUR

Eikenhouten knopstoel met biezen zitting. Hollands ca. 1930, 112x50x40cm.

Dagobertstoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G

4 Deventer stoeltjes
Resultaat: 45 EUR

4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

2 Kleine handgeknoopte tapijtjes
Geen vanafprijs

2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.

2 Kleden
Geen vanafprijs

2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.

Grote kamelentas
Resultaat: 50 EUR

Grote handgeknoopte kamelentas met franjes 125x80cm. Cond.: G

Tapijt 75x118
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Rood-blauw begin 20e eeuw 75x118cm.

Engels luierkabinet
Startprijs 2.000 EUR

Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-

Bronskleurige hanglamp
Startprijs 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

Kamelenstoeltje
Resultaat: 55 EUR

Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten donker gebeitste boekenkast ca. 1880 met 5 schappen 199x127x31cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Resultaat: 20 EUR

Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G

Iepenhouten boekenkast
Resultaat: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.

Commode
Resultaat: 180 EUR

Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G

Engelse stoel Windsor stijl
Resultaat: 50 EUR

Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)

Spinnerstoel + tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Eikenhouten voetenbankje met leer bekleed ca. 1970, in verschillende hoogtes verstelbaar.

Biedermeier tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G