04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Zwitserse hoekkast, 18e eeuw 3100
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw

410 EUR

Meidenkast 3101
Meidenkast
Startprijs 800 EUR
Notenhouten bankje 3102
Notenhouten bankje
Startprijs 300 EUR
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd 3103
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Startprijs 350 EUR
Hollandse porseleinvitrine 3104
Hollandse porseleinvitrine

1.500 EUR

Gietijzeren plantentafel 3105
Gietijzeren plantentafel

100 EUR

Buffetkast notenhout 3106
Buffetkast notenhout

150 EUR

Bronzen tafeltje 3107
Bronzen tafeltje
Startprijs 300 EUR
Eiken bankje 3108
Eiken bankje

130 EUR

Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

600 EUR

Mechelse secretaire 3110
Mechelse secretaire
Startprijs 500 EUR
Schrijfkist met lade 3111
Schrijfkist met lade

40 EUR

Kersenhouten vertico 3112
Kersenhouten vertico
Startprijs 400 EUR
Notenhouten boekenkastje 3113
Notenhouten boekenkastje
Startprijs 900 EUR
Mahoniehouten klepsecretaire 3114
Mahoniehouten klepsecretaire
Startprijs 600 EUR
Bonheur 3115
Bonheur

450 EUR

Spiegel 3116
Spiegel
Startprijs 50 EUR
Wortelnoten theestoof 3117
Wortelnoten theestoof
Startprijs 120 EUR
Naaitafel/handwerktafeltje 3118
Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR
Miniatuur kabinetje 19e eeuw 3119
Miniatuur kabinetje 19e eeuw
Startprijs 325 EUR
Biljardje 19e/20e eeuw 3120
Biljardje 19e/20e eeuw

110 EUR

Tafelkastje met marmer 3121
Tafelkastje met marmer
Startprijs 150 EUR
Zakkroon 3122
Zakkroon

110 EUR

Wit 2 laden naaitafeltje 3123
Wit 2 laden naaitafeltje

70 EUR