Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen bak 2000
Koperen bak
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Smeedijzeren band 2001
Smeedijzeren band

Resultaat:

200 EUR

Dienblad 2002
Dienblad
Startprijs 30 EUR
Knipmuts doos 2003
Knipmuts doos
Startprijs 150 EUR
Jugendstil sektkoeler 2004
Jugendstil sektkoeler
Startprijs 110 EUR
2 Kleine ikoontjes 2005
2 Kleine ikoontjes
Geen vanafprijs
2 Lijstjes 2006
2 Lijstjes
Startprijs 50 EUR
2 Wandornamenten,olifanten 2007
2 Wandornamenten,olifanten
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronskleurige bureaulamp 2008
Bronskleurige bureaulamp

Resultaat:

25 EUR

Bentheimer bak 2009
Bentheimer bak
Geen vanafprijs
Bentheimer bak 2010
Bentheimer bak
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ovale schaal 2011
Ovale schaal

Resultaat:

10 EUR

3 Delen Aziatisch 2012
3 Delen Aziatisch
Geen vanafprijs
Verkocht
Messing Art Deco vaas 2013
Messing Art Deco vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doosje met gewichten 2014
Doosje met gewichten

Resultaat:

15 EUR

Koperen hulzen 2015
Koperen hulzen
Startprijs 40 EUR
Doos met medailles en keuringen 220 stuks 2016
Doos met medailles en keuringen 220 stuks
Startprijs 200 EUR
Koperen kan + schaal 2017
Koperen kan + schaal
Startprijs 20 EUR
Appelketel 19e eeuw 2018
Appelketel 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Doofpot 19e eeuw 2019
Doofpot 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Stel kandelaars 2020
Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Visweegschaal 2021
Visweegschaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Koperen insteekketel 2022
Koperen insteekketel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaar 2023
2x Messing kandelaar

Resultaat:

40 EUR