Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen schaaltje + vaasje 4100
Meissen schaaltje + vaasje
Startprijs 100 EUR
2 Kaiser vazen 4101
2 Kaiser vazen
Startprijs 60 EUR
12-Delig theeservies 4102
12-Delig theeservies
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Inktpot, Purmerend 4103
Inktpot, Purmerend

Resultaat:

225 EUR

6-Delig koffieservies 4104
6-Delig koffieservies
Startprijs 900 EUR
Verkocht
5 Delen wit Meissen 4105
5 Delen wit Meissen

Resultaat:

10 EUR

Bord 4106
Bord
Geen vanafprijs
2x Herend porselein 4107
2x Herend porselein
Geen vanafprijs
Delfts blauw bordje 4108
Delfts blauw bordje
Startprijs 90 EUR
Ovaalvormige vaas 4109
Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR
Delfts blauw bord 4110
Delfts blauw bord
Startprijs 70 EUR
Verkocht
7 Delen Fürstenberg serviesgoed 4111
7 Delen Fürstenberg serviesgoed

Resultaat:

10 EUR

Porseleinen haan 4112
Porseleinen haan
Startprijs 100 EUR
2 Bierpullen Grenshausen 4113
2 Bierpullen Grenshausen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Porseleinen dame 4114
Porseleinen dame

Resultaat:

60 EUR

Porseleinen beeld, chinees 4115
Porseleinen beeld, chinees
Startprijs 30 EUR
Verkocht
8 kantig imaribordje 4116
8 kantig imaribordje

Resultaat:

40 EUR

Imari knobbelvaas 4117
Imari knobbelvaas
Startprijs 90 EUR
Imari bordje 4118
Imari bordje
Geen vanafprijs
Imari schaaltje 4119
Imari schaaltje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Imari flacon 4120
Imari flacon

Resultaat:

90 EUR

2 Imari vazen met figuren 4121
2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR
2 Imari rijstkommetjes 4122
2 Imari rijstkommetjes
Startprijs 35 EUR
Imari vaas 19e eeuw 4123
Imari vaas 19e eeuw
Startprijs 300 EUR