04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Van London 1000
Van London

300 EUR

E.J. Woollett 1001
E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR
Kluyver 1002
Kluyver
Startprijs 1.600 EUR
H.P. van Eck 1003
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
Scherrewitz, boerenhoeve 1004
Scherrewitz, boerenhoeve
Startprijs 1.600 EUR
Schilderij Maly 1005
Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR
H.P. van Eck 1006
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
Henk Schuring 1007
Henk Schuring
Startprijs 800 EUR
Koekkoek 1008
Koekkoek
Startprijs 1.500 EUR
J.H. Persijn 1009
J.H. Persijn

100 EUR

Tilly Moes, keulse pot met bloemen 1010
Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR
Slager Jr. 1011
Slager Jr.
Geen vanafprijs
J. Soler 1012
J. Soler
Startprijs 825 EUR
John Heartfield, 33 fotomontagen 1974 1013
John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Startprijs 300 EUR
Kalshoven 1014
Kalshoven

75 EUR

Ets, Amsterdam 1015
Ets, Amsterdam

70 EUR

J.Th.Abels maannacht 1016
J.Th.Abels maannacht
Startprijs 2.800 EUR
Xeno Münninghof 1017
Xeno Münninghof

400 EUR

M.Bauer tekening 1018
M.Bauer tekening
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd schilderij 1019
Ongesigneerd schilderij

500 EUR

Hans Herrmann 1020
Hans Herrmann

620 EUR

Kalshoven, stilleven 1021
Kalshoven, stilleven

250 EUR

Schilderij, berglandschap 1022
Schilderij, berglandschap
Startprijs 40 EUR
Drieluik Rene Leuveld 1023
Drieluik Rene Leuveld
Geen vanafprijs