2 Oude klapbrillen met handvat ca. 1900, 1x zilverkleurig 14cm., 1x koperkleurig 17,5cm. Cond.: G
Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.
Inktstel majolica ca. 1880, scharnierdeksel met messing ring. Porseleinen inktpot, van binnen gaaf, houder met haarscheur. H.13 x 18.5x18.5 cm.
Notenhouten Art Deco dienblad met inlegwerk 34,5x19,5x5,5cm. Cond.: U
Gietijzeren bord (Ø33cm.) met bijbelse voorstelling, "St. Joris met draak", eind 20e eeuw. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R
Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G
Doosje aparte oude kerstverlichting begin 20e eeuw. Cond.: G
Yashica 8 UP Camera in zeer goede staat. Met originele koffer, boekje etc. Afm. koffer: 23x29x16cm. COnd.: U
Tafellamp met messing houder en voet. Kapje van gekleurd glas. 30-er jaren 39cm. Kap ø18cm.
Jugendstil reisnecessaire met schaartje, vingerhoed en doorsteeknaald 15x13x2cm. Cond.: G
Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U
3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U
Oude harpoen(125cm.) met oude bamboe hengel(450cm.) ca. 1900. Cond.: U
Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U
2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
Koperen appelketeltje Hollands Biedermeier 19e eeuw 23x23x17cm.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
Antieke Hollandse doofpot, koper met leeuwepootjes, 19e eeuw. H.41cm.xø27 cm.
Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.
Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje
Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G
Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G
Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.
3 Oude boekwerken over Juliana en Wilhelmina,voor de oranje fans, Zilver op oranje, Veertigjarig jubileum Wilhelmina,Het prinselijk huwelijksfeest. Cond.:G
Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G
Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G
Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G
Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,
Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.
Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.
Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.
Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes
4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.
Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.
Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.
Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.
Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U
3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U
32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
Koperen waterketel Finland, 1e helft 20e eeuw, op hengsel gemerkt:"Peltiteos Helsinki"H.24cm.
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.
Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.
Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U
2 Koperen kandelaars, Neo- Barock begin 20e eeuw, 62xØ18cm. Cond.: U
Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G
Antieke stokweegschaal, 2 koperen bakken en een ketel. 98x32cm, 13xø29cm, 10xø43mc en 29ø18cm. Cond.: U
3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U
Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.
3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U