Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oude klapbrillen
Resultaat: 30 EUR

2 Oude klapbrillen met handvat ca. 1900, 1x zilverkleurig 14cm., 1x koperkleurig 17,5cm. Cond.: G

2 Engelse messing kandelaars
Geen vanafprijs

2 Engelse messing kandelaars 19e eeuw 24xø11,5cm.

Notenhouten klokje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Inktstel majolica
Resultaat: 20 EUR

Inktstel majolica ca. 1880, scharnierdeksel met messing ring. Porseleinen inktpot, van binnen gaaf, houder met haarscheur. H.13 x 18.5x18.5 cm.

Wandplaquette
Geen vanafprijs

Wandplaquette van gips met Egyptische voorstelling ca. 1960. 55x32cm.

Art Deco dienblad
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Art Deco dienblad met inlegwerk 34,5x19,5x5,5cm. Cond.: U

Gietijzeren bord met voorstelling
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren bord (Ø33cm.) met bijbelse voorstelling, "St. Joris met draak", eind 20e eeuw. Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R

Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Geen vanafprijs

Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G

Doosje kerstverlichting
Startprijs 15 EUR

Doosje aparte oude kerstverlichting begin 20e eeuw. Cond.: G

Yashica 8 Up Camera
Geen vanafprijs

Yashica 8 UP Camera in zeer goede staat. Met originele koffer, boekje etc. Afm. koffer: 23x29x16cm. COnd.: U

Tafellamp
Startprijs 60 EUR

Tafellamp met messing houder en voet. Kapje van gekleurd glas. 30-er jaren 39cm. Kap ø18cm.

Jugendstil reisnecessaire
Geen vanafprijs

Jugendstil reisnecessaire met schaartje, vingerhoed en doorsteeknaald 15x13x2cm. Cond.: G

Spiegeltje
Resultaat: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Doosje met koperen figuren
Startprijs 20 EUR

Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U

3 Delen tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Oud lederen koffertje + inhoud
Resultaat: 20 EUR

Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U

Divers kleingoed
Resultaat: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Oude harpoen
Startprijs 80 EUR

Oude harpoen(125cm.) met oude bamboe hengel(450cm.) ca. 1900. Cond.: U

Antieke kinderboog
Startprijs 60 EUR

Antieke kinderboog van hout, 120cm. lang Cond.: U

Smeedijzeren spiegel + wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U

Doos varia
Startprijs 30 EUR

Doos varia met o.a; aardewerk, porselein, glas en koper. Cond.: G

Doos varia
Startprijs 30 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

2x Staande schemerlamp bronskleurig
Geen vanafprijs

2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.

Roodkoperen waterketel
Resultaat: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

Windwijzer
Resultaat: 15 EUR

Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.

Koperwerk, laatste avondmaal
Startprijs 50 EUR

Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G

Koperen appelketeltje
Startprijs 70 EUR

Koperen appelketeltje Hollands Biedermeier 19e eeuw 23x23x17cm.

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Doofpot
Geen vanafprijs

Antieke Hollandse doofpot, koper met leeuwepootjes, 19e eeuw. H.41cm.xø27 cm.

Globe
Startprijs 50 EUR

Globe 50/60-er jaren Gesigneerd J.R.O. Multi-Globes verlag München

Telefoontoestel
Startprijs 50 EUR

Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Cloissone tijger
Geen vanafprijs

Cloissone tijger 20e eeuw 29x12x8cm. Cond.: U

Tafellamp
Startprijs 60 EUR

Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.

Kavel divers jugendstil
Geen vanafprijs

Kavel divers jugendstil

3 WMF jugendstil messing potten
Startprijs 80 EUR

3 WMF jugendstil messing potten H.14.5 cm.

Kavel diverse mode sieraden
Geen vanafprijs

Kavel diverse mode sieraden

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje

Oude oorlogsboot
Resultaat: 60 EUR

Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G

Dienblad
Startprijs 15 EUR

Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G

Messing theestoofje
Geen vanafprijs

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

Fotoalbum met bewerkte foto's
Resultaat: 20 EUR

Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.

3 Oude boeken
Geen vanafprijs

3 Oude boekwerken over Juliana en Wilhelmina,voor de oranje fans, Zilver op oranje, Veertigjarig jubileum Wilhelmina,Het prinselijk huwelijksfeest. Cond.:G

Fotoalbum Hengelo
Resultaat: 35 EUR

Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G

Map foto's en prenten
Resultaat: 20 EUR

Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G

Schaakspel
Geen vanafprijs

Schaakspel met alabast figuren en marmer. 20e eeuw. 17x17x3 cm.

Spaarpot 50-er jaren
Resultaat: 35 EUR

Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G

Messing wandbord
Startprijs 55 EUR

Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.

Houten kistje
Startprijs 135 EUR

Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.

Kavel divers blikwerk
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

3 Oude lampen
Resultaat: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

4 Kandelaars Zweden
Startprijs 70 EUR

4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

2 Lampen ,20e eeuw, Japans decor, H.76-79 cm.

Jugendstil luciferhouder/kandelaar
Startprijs 45 EUR

Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.

2 Lampen
Resultaat: 45 EUR

2 Lampen 20e eeuw, Chinees decor, H 72 cm.

Tafeltje met marmeren blad + krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G

Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR

Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.

2 Berliner beren
Resultaat: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Links leunend op een blok. 33 x 42 x 12 cm.

2 Gemsen bergsteen
Startprijs 100 EUR

Paar gemsen uit een blok bergsteen gebeiteld eind 20e eeuw.25 x 25 x 12 cm.

Postkaarten
Geen vanafprijs

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Oorlogskaarten
Resultaat: 30 EUR

Mapje met oorlogspostkaarten. 5 Kaarten met Hitler, Mussolini, Churchill, Eisenhower, Stalin, zeldzaam ongestempeld 14,5x9cm. Cond.: U

Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs

3 Postkaarten Holland Amerika lijne ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

Postkaarten Berlijn-Rotterdam
Resultaat: 25 EUR

32 Oude postkaarten van Berlijn en Rotterdam in oorlogstijd WO II, ongestempeld 14,5x9,5cm. Cond.: U

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Koperen waterketel Finland
Startprijs 35 EUR

Koperen waterketel Finland, 1e helft 20e eeuw, op hengsel gemerkt:"Peltiteos Helsinki"H.24cm.

Divers tin en koper
Resultaat: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Oud Chinees blik
Resultaat: 20 EUR

Groot oud Chinees blik ca. 1900 31xø20cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U

Divers koper en tin
Geen vanafprijs

Divers koper en tin 20e eeuw, diverse afmetingen. Cond.: U

Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.

Antiek ovaal spiegeltje
Resultaat: 70 EUR

Antieke spiegel ovaal met bol. Zwart hout met goud afgezet 38x30x5cm. Cond.: U

Tuinset bergsteen
Resultaat: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Art Deco radio
Geen vanafprijs

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Boeddha bergsteen
Startprijs 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.

Hindeloopen schaatsen
Geen vanafprijs

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

2 Koetslantaarns
Startprijs 40 EUR

2 Koetslantaarns met bolglas,eind 20e eeuw, H.38 cm.

Antieke koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet met stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Beschilderde melkbus
Resultaat: 30 EUR

Grote beschilderde oude melkbus 57xø30cm. Cond.: U

2 Dozen postkaarten
Geen vanafprijs

2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U

Koperen kolenkit
Resultaat: 30 EUR

Grote oude koperen kolenkit 64x33x45cm. Cond.: U

Doos boeken, Lexicons
Geen vanafprijs

Doos met boeken. Lexicons, kinderboeken etc. Cond.: G

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 70 EUR

2 Koperen kandelaars, Neo- Barock begin 20e eeuw, 62xØ18cm. Cond.: U

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Doos oude glazen
Geen vanafprijs

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G

Antieke weegschaal + koper
Resultaat: 75 EUR

Antieke stokweegschaal, 2 koperen bakken en een ketel. 98x32cm, 13xø29cm, 10xø43mc en 29ø18cm. Cond.: U

5 Delen
Geen vanafprijs

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Apothekersvijzel met stamper
Resultaat: 40 EUR

Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.

Koperwerk, o.a; 3 doofpotten
Resultaat: 100 EUR

3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U

WIjnrek
Resultaat: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

Doos 5 borduurwerken
Geen vanafprijs

Doos met 5 borduurwerken. Cond.: U