Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mesafleggers in doos+ marmeladepot
Resultaat: 10 EUR

12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal

4-Delige haardset met tabaksdoos
Resultaat: 20 EUR

4-Delige geelkoperen haardset met tabaksdoos. Haardset bestaat uit; schepje, pook, tang en nog een porpook. Allen ca. 60cm. Tabaksdoosje is van geelkoper. Cond.: G

2 Koperen bakken
Startprijs 30 EUR

2 Koperen bakken. 1x Roodkoperen hengselpan ca. 1870 17xø31cm. 1x geelkoperen hengselpan ca. 1920 12xø24cm.

Koperen bak
Startprijs 35 EUR

Mooie roodkoperen houtbak met 2 handvaten ca. 1900-1920. Ketel is luchtgedreven met lijntjes 24xø38cm. Cond.: G

Vonkenscherm
Resultaat: 30 EUR

Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.

Haardscherm 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Metalen haardscherm 19e eeuw, zwart met gouden bies 113x53x15cm. Cond.: G

5 Heksenketeltjes
Resultaat: 25 EUR

5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G

Geelkoperen houtbak
Resultaat: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Resultaat: 30 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Doofpot 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Doofpot 19e eeuw, doofpot gemaakt van roodkoper. Deksel en hengsel is van geelkoper 36xø29cm. Cond.: G

5-Delige gietijzeren haardset
Resultaat: 30 EUR

5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G

Sierrek open haard
Geen vanafprijs

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

Koffiebrander
Startprijs 20 EUR

Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.

Glas in lood ramen 19e eeuw.
Startprijs 270 EUR

3 Jugendstil glas in lood ramen 19e eeuw met bloemen 125x46cm. Met beschadiging.

Dolk + Kris
Resultaat: 45 EUR

Antieke dolk en kris ca. 1920. Het heft van de dolk is gemaakt van messing en ivoor en de schede van hout (mist een stukje). L:34cm. De kris is Aziatisch waarvan de schede compleet gebrandschilderd en...

4 Flessen drank
Resultaat: 85 EUR

4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...

Twents Volkslied
Resultaat: 20 EUR

Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G

Jugendstil plaquette
Startprijs 135 EUR

Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.

2 Hoedenmanden
Resultaat: 15 EUR

2 Ronde hoedendozen gemaakt van karton met een plaatje van 7 elegante dames. Dozen gemaakt door Meander design Kittie Markus. 30,5xø42cm en 28,5xø36cm. Cond.: G

Knijpkat
Resultaat: 20 EUR

Oude knijpkat uit WO II. Gemaakt door Philips type 7424. Werkend en gaaf.

2 Replica pistolen + kris
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen + kris

Schoenenleest
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren schoenenleest nr.4 20e eeuw 18x18x13cm. Cond.: G

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

Doos singels
Resultaat: 10 EUR

Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig

Doos L.P.
Resultaat: 10 EUR

Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.

Sigarenplank
Startprijs 15 EUR

Oude houten sigarenplank van otto Holzapfel 2664 Begin 20e eeuw. 56x11x6cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Geen vanafprijs

Oud gietijzeren weegschaaltje van Salter's Improved Family Scale no. 50. Silverster's Putert weegschaal gaat tot 10 kilo.

Krist in schede
Resultaat: 30 EUR

Oude kris met originele houten schede. Indonesië 50-er jaren, 62cm. Cond.: G

Fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Mooie zilverkleurige moderne fruitschaal op voet in nieuwstaat 32xø29cm. Cond.: G

Opium pijp 19e/20e eeuw
Startprijs 90 EUR

Oosterse opiumpijp 20e eeuw. Pop is gemaakt van been en handbeschilderd met oosterse tekens.31x9,5cm. Cond.: G

2 Boeken De Prins
Startprijs 40 EUR

2 Oude originele ingebundelde boeken van de Prins der geillustreerde bladen. jaargang 1909 en 1911. Uitgegeven door N.J. Boon te Amsterdam.

5 Boeken
Resultaat: 90 EUR

5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R

Bijbel 1919
Geen vanafprijs

Bijbel uitgegevens door het Nederlands Bijbelgenootschap Amsterdam, 1919 28x19x8cm.

Goethe 2 delen.
Geen vanafprijs

Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.

Boek, Duitse kledendracht
Startprijs 30 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Antiquarisch boek
Geen vanafprijs

Antiquarisch boek; "Overijssel" met informatie over de dorpen. Uitgegeven door N.V. uitgeversmaatschappij AE.E Kluwer Deventer Maart 1931 28x22x6cm. Cond.: R

Antieke bijbel
Resultaat: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met zilveren sluiting 1855. 1 Sluiting moet gerestaureerd worden.

Oud doosje met ANWB landkaarten
Startprijs 30 EUR

Oud houten doosje met ANWB landkaarten begin 20e eeuw, 27x12,5x11cm. Cond.: U

Divers koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Schuimspaan van geel koper met ijzeren steel, lengte 59cm, Roodkoperen melkbusje 18xø14cm, Roodkoperen bolvaas met hengsel, 24xø27cm.

Diversen
Geen vanafprijs

2 Weense waterglazen op steel van dik glas, 13,5xø7cm, Houten koffiemolen met koperen huisje, 25x15x15cm, zwart emaille keteltje met oveninsteek, 30xø16cm.

Champagnekoeler
Startprijs 35 EUR

Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.

Postzegels
Startprijs 250 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Jugendstil kachel
Startprijs 200 EUR

Gietijzeren jugendstil kachel. geheel opgebouwd uit losse stukken. 2 Deurtjes met druiven gedecoreerd. Sommige delen zijn kapot. Cond.: R 110x64x40cm.

Jugendstil kachel
Resultaat: 200 EUR

Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44

Champagnekoeler
Resultaat: 30 EUR

Silver plated champagnekoeler met 2 oortjes gemerkt Culmore 21e eeuw. 20x19x15cm. Cond.: G

8 locs Fleischmann, Roco, trix
Resultaat: 20 EUR

8 Locomotiefjes van o.a; Fleischmann, Roco, Trix en Bachmann, enekel bijgeschilderd of overgeschilderd, verschillende types, allen voor N spoor.

Roco 63977 Comsa Diesellok
Resultaat: 20 EUR

Roco 63977 Comsa 2904 diesellok. In zeer goede staat.

Fleischmann 7968
Startprijs 50 EUR

Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.

Fleischmann Piccolo 87400
Resultaat: 20 EUR

Fleischmann Piccolo 87400 Railbus van de DB. wagennnummer 959150 BD Nürnberg, in zeer goede staat.

2x Roco V200 054
Resultaat: 20 EUR

2x Roco V200 054 Dieselloks, Deutsche Bundesbahn. Beide in goede staat

Minitrix 12048
Startprijs 20 EUR

Minitrix 12048 met wisselende frontverlichting, DB 212 216-6, in goede staat.

ca. 50-60 modeltreinen
Resultaat: 81 EUR

Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...

7 opbergdoosjes modeltreinmateriaal
Startprijs 70 EUR

7 opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...

Diverse modeltreinen
Resultaat: 51 EUR

Diverse modeltreinen, o.a; Fleischmann E44 124 lok, 3x Bertren modeltrein, 1x tram Arnold, 2x Rato pocket line trams.

Minitrix 2042 locomotief
Geen vanafprijs

Minitrix 2042 locomotief 01 237 N Spoor , Deutsche Reichsbahn. In goede toestand.

Fleischmann Piccolo bijwagon
Startprijs 20 EUR

Fleischmann Piccolo bijwagon 142035 BD Nürnberg, in goede staat.

2 Grote dozen vol met modelhuisjes
Startprijs 100 EUR

2 Grote dozen vol met modelhuisjes, deels ook met elektra zoals een vuurtoren, hoorde bij een compleet modeltreinspoor. Onder andere Kibri, veel ook met batterij en lichtjes ingebouwd. ca. 50 stuks.

Blikken luchtalarm verlichting
Resultaat: 20 EUR

Blikken luchtalarm verlichting, Duitsland WO II, bespeeld. 7.5x10x9 cm.

Blikken geschut
Resultaat: 25 EUR

Blikken geschut Duitsland begin 20e eeuw,(wiel afgebroken)bespeeld. 11x5x5 cm., Cond:R

2x Boedha
Startprijs 35 EUR

2 Boeddha's. 1x Zittende boeddha van kunststof 21e eeuw. 29cm. 1x Boedha buste van kunststof op sokkel 21e eeuw 42cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Zilverkleurig schilderijen-ezeltje in de barokstijl 21e eeuw. 40x19x12cm. Cond.: U

Roodkoperen appelketel
Startprijs 80 EUR

Roodkoperen appelketelje Hollands ca. 1860 22x24x16cm.

Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR

Smeedijzeren tegeltafeltje ingelegd met 12 tegels met fruitmotief. Alle tegels zijn gelijmd en vroeg 19e eeuw. Onderstel is gemaakt van gedraaid smeedijzer 20e eeuw. 44x80x27cm.

Kunststof vliegtuig
Geen vanafprijs

Kunststof vliegtuig (Junker?) WO II (WM E11) propellers ontbreken. 12x10 cm. Cond:G

IJzeren windlicht + kaarsenstandaard
Geen vanafprijs

IJzeren windlicht (brons gepatineerd met glazen kap)43xø16,5cm. + ijzeren kaarsenstandaard (brons gepatineerd) 23xø16,5cm. Beide 20e eeuw. Cond.: G

Kayserzinn doosje
Startprijs 60 EUR

Duits (kayserzinn) tinnen doosje ca. 1900 met bloemmotief 11xø10cm. Cond.: U

Antiek tinnen maatbeker
Resultaat: 30 EUR

Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G

Tinnen schotel
Startprijs 125 EUR

Tinnen schotel Hollands gemerkt 18e eeuw. ø42,5cm.

Tiffany stijl lamp
Startprijs 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Tiffany stijl lamp
Startprijs 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

3 Opgezette reegeweien
Resultaat: 50 EUR

3 Opgezette reegeweien, 1x grote 6-ender, 1x kleine 6-ender, 1x grote 4-ender met dille rozenstokken.

2 Opgezette reegeweien
Resultaat: 35 EUR

2 Opgezette reegeweien, beide zijn 2 kapitale 6-enders, 20e eeuws ca. 35cm. Cond.: G

1 Opgezet hertegewei
Resultaat: 40 EUR

Opgezet hertegewei 10-ender 104x80cm. Cond.: G

Opgezette vos
Geen vanafprijs

Opgezette vos leunend op een boomstronk 51x58x25cm. Cond.: G

Zwijnekop 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Opgezette wild-zwijn kop, tanden afgebroken 58x56x40cm. Cond.: G

Krokodil en gordeldier
Resultaat: 60 EUR

Opgezette krokodil en gordeldier 20e eeuw. Cond.: G

Opgezette bok
Startprijs 600 EUR

Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G

Opgezette ree
Startprijs 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Set vazen met stenen voet
Startprijs 20 EUR

2 Glazen windlichten met aardewerken voet., beschilderd met bladmotief 21e eeuw. 37xø14cm. Cond.: G.

Windlicht
Resultaat: 45 EUR

Windlicht van met glazen stolp. In nieuwstaat 49xø19cm.

Set vazen
Startprijs 75 EUR

2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U

Knipmuts doos
Startprijs 150 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G

2x Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

2 Tegeltableaus, 1x 9 bloempot-tegeltjes in lijst b43x43cm. 1x 4 figuren tegeltjes in lijst 30x30cm.

Zangzagen
Resultaat: 35 EUR

2 Zangzagen en strijkstok in foudraal. 1x Zangzaag van het merk Carl Feldmann Remscheid Duitsland 20e eeuw. 95cm. 1x Kleine zangzaag 57cm.

Pop met porseleinen buste
Geen vanafprijs

Pop met porseleinen buste en porseleinen handen en benen. Pop is aangekleed met blauwe jurk en standaard. 20e eeuw H:50cm. Cond.: G

Citer, instrument
Geen vanafprijs

Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G

Opgezette steenmarter
Startprijs 20 EUR

Opgezette steenmarter op boomstronk, 26x52x16cm. Cond.: G

Muntenverzameling
Resultaat: 160 EUR

Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

Karabijn 1937
Geen vanafprijs

Vervallen

Sigarenknipper
Resultaat: 45 EUR

Art Deco koperen sigarenknipper in de vorm van een geitebok. Onderkant gemerkt met een struisvogel WMF?, ca. 1920 16x17x12,5cm. Cond.: G

Tegeltableau Kon.Marechaussee
Geen vanafprijs

Tegeltableau in lijst, 6 tegeltjes voorstellend Koninklijke Marechaussee in verschillende uniformen. 29x39cm.

2 kandelaars + 1 fles
Geen vanafprijs

2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)

2 Zilverkleurige klapbrillen
Startprijs 40 EUR

2 Zilverkleurige klapbrillen met handvat ca. 1900, 17cm en 15cm. Cond.: U

3 Vergulde brillen
Geen vanafprijs

3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G