Porseleinen Biedermeier model aanbiedschaal met 3 vakken en een handvat. Geheel gedecoreerd met bloemen. 60/70-er jaren 8,5xø28cm. Cond.: G
5 Porseleinen Cheng Lung gelukskralen, aan een touw geregen midden 20e eeuw. ø3cm. Cond.: G
Porseleinen doosje van Limoges Frankrijk, 20e eeuw, doosje is beschilderd met bloemen.ø14.5x5cm.
7 Diverse Chinese gekleurde borden midden 20e eeuw. verschillende decors. Meeste borden zijn handbeschilderd, alle borden zijn gaaf ø25cm.
2 Satsuma wandvaasjes begin 20e eeuw gedecoreerd met figurendecor 18x10x7cm. Cond.: G
Kapitale Japanse schotel ca. 1900 gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen. Goede kwaliteit, 1 kleine haarscheur ø42cm.
Blauw Chinees bord met landschapsdecor en gebloemde rand, Chien Lung 18e eeuw, 4xø27cm. Cond.: G
2 Kop en schotels, Japans Imari 18e eeuws. 5,5xø7cm.
Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
2 Grote satsuma vazen begin 20e eeuw met figurendecor. 38xø15cm. Cond.: G
3 Terracotta vazen begin 20e eeuw. 2 Kraagvazen met drakendecor 24,5xø12cm. 1 Kraagvaas met opengewerkte draken rustend op een console die gedragen wordt door 3 mannetjes 30xø15cm. Cond.: G
5 Vroege terracotta platte olielampjes 19e eeuws afkomstig van de Vung Tau Carco ø14cm. Cond.: G
3 Gesigneerde Limoges doosjes. 1x in de vorm van een ei. 1x in de vorm van een peer met binnenin een heel klein parfumflesje. 1x Plat doosje. Eind 20e eeuw. Cond.: G
2 Zeer rijkelijk geboetseerde terracotta vazen gesigneerd Messina. Op de vazen staan 2 figuren. Zeer decoratief, iets beschadigd ca. 1900. 36,5xø21cm. Cond.: R
4 Diverse aardewerken borden. 3x Petrus Regout flower garden ø26cm. 1x bord met voorstelling van 2 dames en 1 kind in het park. ø24,5cm. ca. 1900.
grote aardewerken kom bedrukt met Aziatisch motief, gemerkt Walleringen ca. 1900 Cond.: G
3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G
Gekleurd porseleinen kabinetkom met landschapsdecor gemerkt P. regout Maastricht ca. 1900. 10xø15,5cm.
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G
Blauw geslepen strooier ca. 1950. Strooier heeft een koperen deksel. Glas rijkelijk geslepen 16xø6,5cm. Cond.: G
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.
7 Diverse hoge gekleurde wijn/likeurglazen. 3x Gedraaid glas (rose), 4x kristal. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G
Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U
groen Duits glas ca. 1820 op 8-kantig geslepen steeltje rustend op een ronde voet 13xø7cm. Cond.: G
Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 jongetjes, Jongetje staand bij boom is genummerd 8317, 16cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen groep van 3 dames op een bankje, ca. 1910 fraaie beschildering, linker bovenhoek licht beschadigd.
Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend edele jongeman en jonkvrouw, handbeschilderd, 15cm. Cond.: R
2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 officieren, 11cm. Cond.: R
Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Bisquit porseleinen beeld van een meisje in een jurk met tamboerijn. Handbeschilderd begin 20e eeuw. Heeft an de voet een chipje, verder gaaf. gesigneerd CB en genummerd 10842. 31,5x16x9,5cm.
2 Handbeschilderde oosterse oorvaasjes, beschilderd met bloemen ca. 1960. genummerd 1220/8e. 1 Vaasje heeft haarscheurtje 21xø10cm.
Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.
Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw
Wit porseleinen groep Thuringen, voorstellende parende eenden, ca. 1950
5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U
3 Blauw Chinese borden 18e eeuw met bloem- en takmotief. 2 Borden hebben 1 randchipje, 1 bord is gelijmd en gerestaureerd ø22cm.
2 Blauw Chinese borden 18e eeuw , handbeschilderd met wierookvat en bloemen. Achterkant met teken van twee vissen. Beide borden lichte randschade, 1 met haarscheur ø21cm.
3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.
Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.
5 Blauw porseleinen sierborden Chien Lung 18e eeuws , 2x gaaf, 2x haarscheur, 1x gelijmd ø22cm.
Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G