04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Biedermeier dienschaal
Startprijs 45 EUR

Porseleinen Biedermeier model aanbiedschaal met 3 vakken en een handvat. Geheel gedecoreerd met bloemen. 60/70-er jaren 8,5xø28cm. Cond.: G

Jugendstil Boheemse vaas
Resultaat: 90 EUR

5 Gelukskralen
Startprijs 45 EUR

5 Porseleinen Cheng Lung gelukskralen, aan een touw geregen midden 20e eeuw. ø3cm. Cond.: G

Limoges doosje
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen doosje van Limoges Frankrijk, 20e eeuw, doosje is beschilderd met bloemen.ø14.5x5cm.

7 Diverse Chinese borden
Startprijs 35 EUR

7 Diverse Chinese gekleurde borden midden 20e eeuw. verschillende decors. Meeste borden zijn handbeschilderd, alle borden zijn gaaf ø25cm.

2 Satsuma wandvaasjes
Startprijs 35 EUR

2 Satsuma wandvaasjes begin 20e eeuw gedecoreerd met figurendecor 18x10x7cm. Cond.: G

2 Kutani siervazen
Startprijs 250 EUR

2 Kutani porseleinen siervazen Japans 19e eeuw. 36xø17cm.

Grote Japanse schotel
Startprijs 70 EUR

Kapitale Japanse schotel ca. 1900 gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen. Goede kwaliteit, 1 kleine haarscheur ø42cm.

Chinees bord 18e eeuws
Startprijs 80 EUR

Chinees bord 18e eeuws met bloemmotief ø23cm.

Grote kop met oor, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

2 Japanse bordjes
Startprijs 20 EUR

2 Japanse bordjes ca. 1900 met landschapsmotieven. gaaf ø18cm.

3-Delig kaststel Satsuma
Geen vanafprijs

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 140 EUR

Blauw Chinees bord met landschapsdecor en gebloemde rand, Chien Lung 18e eeuw, 4xø27cm. Cond.: G

3 Satsuma vazen 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

2 Kop en schotels, Japans Imari
Startprijs 120 EUR

2 Kop en schotels, Japans Imari 18e eeuws. 5,5xø7cm.

Chinees blauw dekselpotje
Resultaat: 20 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.

Chinese theepot ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U

2 Satsuma vazen
Startprijs 50 EUR

2 Grote satsuma vazen begin 20e eeuw met figurendecor. 38xø15cm. Cond.: G

3 Terracotta vazen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

3 Terracotta vazen begin 20e eeuw. 2 Kraagvazen met drakendecor 24,5xø12cm. 1 Kraagvaas met opengewerkte draken rustend op een console die gedragen wordt door 3 mannetjes 30xø15cm. Cond.: G

5 Olielampjes (vung tau carco)
Startprijs 110 EUR

5 Vroege terracotta platte olielampjes 19e eeuws afkomstig van de Vung Tau Carco ø14cm. Cond.: G

Baardmankruik
Startprijs 350 EUR

3 Limoges doosjes
Startprijs 70 EUR

3 Gesigneerde Limoges doosjes. 1x in de vorm van een ei. 1x in de vorm van een peer met binnenin een heel klein parfumflesje. 1x Plat doosje. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Herrijzingsbord
Resultaat: 30 EUR

2 Terracotta vazen
Startprijs 80 EUR

2 Zeer rijkelijk geboetseerde terracotta vazen gesigneerd Messina. Op de vazen staan 2 figuren. Zeer decoratief, iets beschadigd ca. 1900. 36,5xø21cm. Cond.: R

Mobach vaas
Startprijs 45 EUR

Groen met zwarte Mobach schenkkan van aardewerk, 20x22x19cm. Cond.: U

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse aardewerken borden. 3x Petrus Regout flower garden ø26cm. 1x bord met voorstelling van 2 dames en 1 kind in het park. ø24,5cm. ca. 1900.

Aardewerken beeld
Resultaat: 25 EUR

Kom
Resultaat: 20 EUR

grote aardewerken kom bedrukt met Aziatisch motief, gemerkt Walleringen ca. 1900 Cond.: G

Chocoladekan
Resultaat: 25 EUR

Aardewerken kaststel
Geen vanafprijs

3-Delig aardewerken kaststel 70-er jaren. 2 Vazen en een dekselvaas, geheel gedecoreerd met paradijsvogels Cond.: G

5 Delige lampetkan set
Geen vanafprijs

3 Delen keramiek
Resultaat: 5 EUR

Lladro, Pierrot
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Lladro, pierrot 27x20x16cm. Cond.: U

Porseleinen kabinetkom
Startprijs 70 EUR

Gekleurd porseleinen kabinetkom met landschapsdecor gemerkt P. regout Maastricht ca. 1900. 10xø15,5cm.

Copenhagen, vaas
Resultaat: 75 EUR

Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G

2x Royal Copenhagen
Resultaat: 100 EUR

2x Copenhagen, vissen
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Copenhagen, patrijzen
Geen vanafprijs

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

Lladro, vrouw met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Geen vanafprijs

2x Lladro meisje
Geen vanafprijs

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

Onderschotel met karaf
Resultaat: 5 EUR

Kristallen gembercoupe
Resultaat: 90 EUR

Opaline vaas
Startprijs 25 EUR

Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G

Blauw geslepen strooier
Startprijs 35 EUR

Blauw geslepen strooier ca. 1950. Strooier heeft een koperen deksel. Glas rijkelijk geslepen 16xø6,5cm. Cond.: G

Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR

Blauw geslepen stolp
Startprijs 400 EUR

Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.

Flacon
Startprijs 35 EUR

3 Delen glas
Startprijs 20 EUR

6 Glaasjes en bonbonniere
Resultaat: 10 EUR

7 Hoge gekleurde wijnglazen
Startprijs 70 EUR

7 Diverse hoge gekleurde wijn/likeurglazen. 3x Gedraaid glas (rose), 4x kristal. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G

Daum kristal, Alfa Romeo 155
Startprijs 80 EUR

Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U

Groen glas ca. 1820
Startprijs 35 EUR

groen Duits glas ca. 1820 op 8-kantig geslepen steeltje rustend op een ronde voet 13xø7cm. Cond.: G

Stel beelden jongen/meisje
Startprijs 175 EUR

Stel grote Engelse beelden van porselein eind 19e eeuw, voorstellende jongeman en vrouw met 2 hazewindhonden. Handbeschilderd 29xø11cm. Cond.: G

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 jongetjes, Jongetje staand bij boom is genummerd 8317, 16cm. Cond.: G

Bisquit porseleinen groep
Startprijs 100 EUR

Bisquit porseleinen groep van 3 dames op een bankje, ca. 1910 fraaie beschildering, linker bovenhoek licht beschadigd.

Porseleinen danseres
Startprijs 60 EUR

Porseleinen danseres ca. 1920 met stempel (vermoedelijk Duits of Tsjechoslowakije) 18x15x7cm. Cond.: U

21-Delig servies
Geen vanafprijs

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend edele jongeman en jonkvrouw, handbeschilderd, 15cm. Cond.: R

2 Beeldjes ca. 1800
Startprijs 60 EUR

2 Porseleinen Engelse beeldjes ca. 1900, voorstellend 2 officieren, 11cm. Cond.: R

Porseleinen balletdanseres
Startprijs 110 EUR

Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.

Porseleinen beeld
Startprijs 25 EUR

Porseleinen figuur
Startprijs 250 EUR

Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)

Beeld, meisje met tamboerijn
Startprijs 60 EUR

Bisquit porseleinen beeld van een meisje in een jurk met tamboerijn. Handbeschilderd begin 20e eeuw. Heeft an de voet een chipje, verder gaaf. gesigneerd CB en genummerd 10842. 31,5x16x9,5cm.

2 Handbeschilderde vaasjes
Startprijs 25 EUR

2 Handbeschilderde oosterse oorvaasjes, beschilderd met bloemen ca. 1960. genummerd 1220/8e. 1 Vaasje heeft haarscheurtje 21xø10cm.

Baardmanskan
Startprijs 40 EUR

Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.

Grote doos diversen
Startprijs 20 EUR

Delfts blauw bord zilveren rand
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw

4 Familie Rose bordjes
Geen vanafprijs

Wit porseleinen groep
Startprijs 30 EUR

Wit porseleinen groep Thuringen, voorstellende parende eenden, ca. 1950

Kaasplateau
Geen vanafprijs

6 Kop en schotels
Resultaat: 30 EUR

Imari bord
Resultaat: 35 EUR

5 Imari borden
Startprijs 25 EUR

5 Imari borden eind 20e eeuw. 3x kleine borden met bloemdecor ø16cm. 2x grote borden ø21cm. Cond.: U

3 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

2 Imari aanbiedschaaltjes
Startprijs 20 EUR

3 Delen imari
Geen vanafprijs

Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw.
Startprijs 325 EUR

2x kop en schotels
Startprijs 50 EUR

2 Schaaltjes
Geen vanafprijs

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 60 EUR

3 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

3 Blauw Chinese borden 18e eeuw met bloem- en takmotief. 2 Borden hebben 1 randchipje, 1 bord is gelijmd en gerestaureerd ø22cm.

4 Kopjes en 3 schotels
Resultaat: 30 EUR

2 Chinese borden
Startprijs 75 EUR

2 Blauw Chinese borden 18e eeuw , handbeschilderd met wierookvat en bloemen. Achterkant met teken van twee vissen. Beide borden lichte randschade, 1 met haarscheur ø21cm.

5 Borden Fam. Rose
Resultaat: 200 EUR

3 Chinese theekopjes + schoteltjes
Resultaat: 75 EUR

3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.

Ovale Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.

Schotel Fam. Rose
Resultaat: 25 EUR

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Groot 18e eeuws Chinees blauw porseleinen bord ø30,5cm. Cond.: U

5 Porseleinen sierborden
Startprijs 250 EUR

5 Blauw porseleinen sierborden Chien Lung 18e eeuws , 2x gaaf, 2x haarscheur, 1x gelijmd ø22cm.

Ivoren beeldje op console
Startprijs 150 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Japanse dame zittend op een rots met een waaier in de hand, geheel staand op een houten sokkel. 10x4,5x3cm. Cond.: G

Ivoren beeldje op console
Resultaat: 135 EUR

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 90 EUR