04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Pierre Stefani, toren
Startprijs 225 EUR

P. Stefani 20e eeuw, olieverf op paneel, "Veere" 12,5x18cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

4x Portret op board
Resultaat: 65 EUR

Resultaat: 450 EUR

2 Schoolplaten
Resultaat: 10 EUR

Vossenjacht klein
Startprijs 20 EUR

Schilderij, landschap met bergen
Startprijs 350 EUR

P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U

Bloemen
Resultaat: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Gouden lijst met plaat
Resultaat: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Stilleven met mand
Startprijs 60 EUR

F. Bartels ca. 1920 olieverf op linnen, stilleven met fruit 60x90cm. Cond.: U

Arthur v.Brelo
Startprijs 300 EUR

Arthur v.Brelo, schilder 2e helft 20e eeuw,olieverf op linnen,man met helm, kopie naar omgeving Rembrandt,r.o.gesign.+gedat.1977,70 x 50 cm.

Dansend paar
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd, tekening op papier ca. 1930, dansend paar 19x26cm. Cond.: U

Hilverdink, berglandschap met water,
Startprijs 250 EUR

Johannes Hilverdink (Groningen 1813 - 1902 Amsterdam), gemengde techniek op papier, berglandschap 64x35cm. Cond.: U

J. A. Hesterman jr., duinen
Startprijs 225 EUR

Klaprozen op vaas
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U

Liesbeth Meurs, strand
Resultaat: 60 EUR

Gesign.E.Berghuis
Startprijs 750 EUR

Gesigneerd E. Berghuis (ca. 1900), olieverf op linnen in originele lijst, dorpsgezicht met vele figuren, 51x42cm. Cond.: U

J. v.d. brink 1963
Startprijs 60 EUR

J. v de Brink 1968 (Enschede), olieverf op linnen, Twents landschap 40x60cm. Cond.: U

Boer met pet
Resultaat: 110 EUR

G.L. Leinbergen
Startprijs 50 EUR

Schilderij gesigneerd G.L. Leinbergen, man met baard 35x45cm.

Stilleven
Resultaat: 220 EUR

E. Rabbers
Startprijs 400 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U

Frits Goosen, havengezicht
Resultaat: 300 EUR

Gisela Sedatis-Grosser
Startprijs 500 EUR

Gisela Sedatis-Grosser, olie op hout, "Wellenbaden", gestudeerd bij Prof.Dittberner, 1952-1955.Cond.:U
65 x 60 cm.

Hans Bruns, Hamburg
Geen vanafprijs

Gesigneerd Hans Bruns Verso Hamburg, olieverf op linnen, stadsgezicht Hamburg 60x80cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, herder met schapen
Resultaat: 25 EUR

H. Hulk, Katwijk
Startprijs 800 EUR

Hendrik Hulk (1842 - 1937 Haarlem), bomschuiten bij Katwijk met figuren, 33x42cm. Cond.: R

J.J.v.d. Sande Backhuizen
Startprijs 11.000 EUR

Schilderij, berglandschap
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd Zwitsers berglandschap met huizen ca. 1900, olieverf op karton 16x12cm. Cond.: U

Herenportret ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd herenportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R

Damesportret ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd damesportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R

Stilleven, bruine pot met blauw bord
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk ca. 1930. 40x50cm. Cond.: G

Jaap van Kregten, Twentsch interieur
Resultaat: 45 EUR

Zandophoping, Klaas
Resultaat: 50 EUR

Boerenschuur aan sloot
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 50x70cm. Cond.: M

Aquarel, J.A. ten Hoopen
Startprijs 275 EUR

J.A. ten Hoopen 1942, olieverf op paneel, Muiderslot, 69x49cm. Cond.: U

H. Smeuris, boerenhoeve
Startprijs 1.100 EUR

Henri Saint Meuris, olieverf op linnen, La route de la Campagne 48x32cm. Cond.: U

Ikoon
Startprijs 250 EUR

Ikoon van mozaïkglas, waarschijnlijk Perzisch ca. 1900 49x36x4cm. Cond.: U

Resultaat: 20 EUR

Bootje op meer
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 , olieverf op linnen, rivierlandschap 60x80cm. Cond.: G

Ton Anconé, winter in Oldenzaal
Resultaat: 45 EUR

Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U

Corsica
Geen vanafprijs

Gesigneerd Webi of Wibi, olieverf op linnen (geschilderd in de 50-er jaren), impressionistisch dorpje aan de kust 60x80cm. Cond.: U

M. de Jongere, waterlandschap
Startprijs 450 EUR

Marinus de Jongere (Amsterdam 1912 - Rotterdam), aquarel op papier, poldergezicht met molen en waterlelies 30x70cm. Cond.: U

G. Nijland, winterlandschap met molen
Resultaat: 300 EUR

4x Serie "A day with the Oakley"
Resultaat: 70 EUR

4x prenten mooi gelijst, prenten op papier, "A day with the Oakley" bestaande uit; "The Draw", "Full Cry", "Hark Away" en "The Finish", 28x18cm. Cond.: G

Landschap met bomen
Startprijs 80 EUR

K. Steiffelder, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: U

Bevort, berkebomen
Resultaat: 250 EUR

Daniel Been
Startprijs 110 EUR

Daniel Been (Rotterdam 1885 - 1967 Baarn), olieverf op paneel, bloemstilleven, 42x32cm. Cond.: R

Schilderij, poesjes
Startprijs 175 EUR

L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, mandje met poezen 45x35cm. Cond.: U

Boslandschap, impressionistisch
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 30-er jaren 24x30cm. Cond.: U

Ton Schulten
Resultaat: 1.800 EUR

Schilderij, bloemen op vaas
Resultaat: 40 EUR

Pendant
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd twee strandgezichten, olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 9x7cm. Cond.: U

Schilderij
Resultaat: 55 EUR

Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met schepen, Middeleeuwse stijl 40x50cm. Cond.: U

Hollandse school, winterlandschap
Startprijs 250 EUR

Gerard Nijland 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, winterlandschap bij avond, 50x70cm. Cond.: U

W.Nakken, paarden
Startprijs 6.750 EUR

2 Prenten en een schilderijtje
Geen vanafprijs

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 325 EUR

Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs

Ed Becht, bomen aan sloot
Resultaat: 60 EUR

Eduard Becht (1868 - 1931 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met avondrood 40x55cm. Cond.: U

Heggemussen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Heggemussen" 30x40cm. Cond.: U

Groot landschap
Startprijs 150 EUR

Piere Willem John Hoeks (Den Haag 1906), olieverf op linnen, landschap 100x60cm. Cond.: G

H.O.van Thol
Startprijs 180 EUR

Hendrik Otto van Thol ( Den Haag 1859 - 1902 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met beek, 29x19cm. Cond.: U

Schilderij, bomenlaan
Startprijs 50 EUR

Landschap de Stree
Startprijs 2.750 EUR

De Haas
Startprijs 800 EUR

Schilderij, helle kleuren
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, waterpartij met lelies 50-er jaren 60x70cm. Cond.: U

L.van der Tonge
Startprijs 1.200 EUR

Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U

Cornelis Rip
Resultaat: 450 EUR

Gerard Westerman
Startprijs 900 EUR

Gerardus Westerman (1880 Leeuwarden - ), olieverf op linnen, ruiters in galop bij avond, 110x51cm. Cond.: U

Zeefdruk, Merel Schouwman
Startprijs 30 EUR

Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U

B.J.van Hove
Startprijs 2.800 EUR

Ets
Resultaat: 50 EUR

Druk Jan Strube, oud Breda, prent op papier 27x35cm. Cond.: U

Albert Neuhuys
Startprijs 100 EUR

Albert Neuhuys, oude prent op papier, Larensch interieur met personen, 57x47cm.

Kramsvogel en koperwiek
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Kramsvogel en koperwiek" 30x40cm. Cond.: U

R. Joyce, Weense barock voorstelling
Startprijs 100 EUR

R. Joyce, olieverf op paneel, Weense barock voorstelling, 50x60cm. Cond.: U

Andy Warhol (1928 - 1987), "Kennedy"
Startprijs 225 EUR

Andy Warhol (1928 - 1987), "Kennedy", zeefdruk op zilverkarton, genummerd 71/500. 21,5x22,5cm.

Putters
Resultaat: 35 EUR

John Clay 20e eeuw, olieverf op linnen, putters 13x18cm. Cond.: U

Goudvinken
Resultaat: 35 EUR

John Clay 20e eeuw, olieverf op linnen, goudvinken 13x18cm. Cond.: U

Schilderij, W. v. Vondel
Startprijs 400 EUR

W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U

Wim '91
Resultaat: 15 EUR

Engelse
Startprijs 50 EUR

Kathleen Caddick, gemengde techniek op papier, "The Lake" 44x59cm. Cond.: U

Henk ten Bos
Startprijs 100 EUR

Henk ten Bos, olieverf op linnen, watermolen naar Hobbema 50x70cm.

Heul
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Heul of Heyl, olieverf op linnen, boer aan het werk, 40x60cm. Cond.: G

8 Diverse tekeningen
Resultaat: 50 EUR

8 Etsen en prenten, olieverf, diverse maten, Cond.: U

Schilderij, impressionistische boerderij
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Hendricks (vermoedelijk Josephine Hendricks Antwerpen 1885), olieverf op paneel, impressionistische boerenhoeve 32x24cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Geen vanafprijs

Schilderij, stilleven
Startprijs 100 EUR

A. Althuyzen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen 40x50cm. Cond.: G

J.K.Leurs
Startprijs 1.100 EUR

Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U

"The tipperary hunt at Clonbanane"
Resultaat: 30 EUR

Engelse litho op papier, "The Tipperary hunt at Clonbonane", 38x29cm. Cond.: U

Schilderij
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd stilleven 20e eeuws, olieverf op linnen, stilleven met glas en fruit 13x18cm. Cond.: U

Ongesigneerd bosgezicht
Resultaat: 10 EUR

Jaap Nefkens
Geen vanafprijs

Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U

Aardmann, aqaurel duingezicht
Startprijs 40 EUR

B. Aardman 1938, aquarel op papier, duingezicht met zee en schip 67x24cm. Cond.: U

Gerard van der Laan
Startprijs 1.350 EUR

Crawford
Startprijs 25 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U