P. Stefani 20e eeuw, olieverf op paneel, "Veere" 12,5x18cm. Cond.: U
P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U
Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R
F. Bartels ca. 1920 olieverf op linnen, stilleven met fruit 60x90cm. Cond.: U
Arthur v.Brelo, schilder 2e helft 20e eeuw,olieverf op linnen,man met helm, kopie naar omgeving Rembrandt,r.o.gesign.+gedat.1977,70 x 50 cm.
Ongesigneerd, tekening op papier ca. 1930, dansend paar 19x26cm. Cond.: U
Johannes Hilverdink (Groningen 1813 - 1902 Amsterdam), gemengde techniek op papier, berglandschap 64x35cm. Cond.: U
Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd E. Berghuis (ca. 1900), olieverf op linnen in originele lijst, dorpsgezicht met vele figuren, 51x42cm. Cond.: U
J. v de Brink 1968 (Enschede), olieverf op linnen, Twents landschap 40x60cm. Cond.: U
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U
Gisela Sedatis-Grosser, olie op hout, "Wellenbaden", gestudeerd bij Prof.Dittberner, 1952-1955.Cond.:U
65 x 60 cm.
Gesigneerd Hans Bruns Verso Hamburg, olieverf op linnen, stadsgezicht Hamburg 60x80cm. Cond.: R
Hendrik Hulk (1842 - 1937 Haarlem), bomschuiten bij Katwijk met figuren, 33x42cm. Cond.: R
Ongesigneerd Zwitsers berglandschap met huizen ca. 1900, olieverf op karton 16x12cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd herenportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd damesportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk ca. 1930. 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 50x70cm. Cond.: M
J.A. ten Hoopen 1942, olieverf op paneel, Muiderslot, 69x49cm. Cond.: U
Henri Saint Meuris, olieverf op linnen, La route de la Campagne 48x32cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1930 , olieverf op linnen, rivierlandschap 60x80cm. Cond.: G
Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U
Gesigneerd Webi of Wibi, olieverf op linnen (geschilderd in de 50-er jaren), impressionistisch dorpje aan de kust 60x80cm. Cond.: U
Marinus de Jongere (Amsterdam 1912 - Rotterdam), aquarel op papier, poldergezicht met molen en waterlelies 30x70cm. Cond.: U
4x prenten mooi gelijst, prenten op papier, "A day with the Oakley" bestaande uit; "The Draw", "Full Cry", "Hark Away" en "The Finish", 28x18cm. Cond.: G
K. Steiffelder, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: U
Daniel Been (Rotterdam 1885 - 1967 Baarn), olieverf op paneel, bloemstilleven, 42x32cm. Cond.: R
L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, mandje met poezen 45x35cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, impressionistisch landschap 30-er jaren 24x30cm. Cond.: U
Ongesigneerd twee strandgezichten, olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 9x7cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met schepen, Middeleeuwse stijl 40x50cm. Cond.: U
Gerard Nijland 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, winterlandschap bij avond, 50x70cm. Cond.: U
Eduard Becht (1868 - 1931 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met avondrood 40x55cm. Cond.: U
Piere Willem John Hoeks (Den Haag 1906), olieverf op linnen, landschap 100x60cm. Cond.: G
Hendrik Otto van Thol ( Den Haag 1859 - 1902 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met beek, 29x19cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, waterpartij met lelies 50-er jaren 60x70cm. Cond.: U
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Gerardus Westerman (1880 Leeuwarden - ), olieverf op linnen, ruiters in galop bij avond, 110x51cm. Cond.: U
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U
Albert Neuhuys, oude prent op papier, Larensch interieur met personen, 57x47cm.
Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Kramsvogel en koperwiek" 30x40cm. Cond.: U
R. Joyce, olieverf op paneel, Weense barock voorstelling, 50x60cm. Cond.: U
Andy Warhol (1928 - 1987), "Kennedy", zeefdruk op zilverkarton, genummerd 71/500. 21,5x22,5cm.
W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U
Kathleen Caddick, gemengde techniek op papier, "The Lake" 44x59cm. Cond.: U
Gesigneerd Heul of Heyl, olieverf op linnen, boer aan het werk, 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Hendricks (vermoedelijk Josephine Hendricks Antwerpen 1885), olieverf op paneel, impressionistische boerenhoeve 32x24cm. Cond.: U
A. Althuyzen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen 40x50cm. Cond.: G
Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938 West Indië), olieverf op linnen, poldergezicht met werkende boer, 50x70cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Tipperary hunt at Clonbonane", 38x29cm. Cond.: U
Ongesigneerd stilleven 20e eeuws, olieverf op linnen, stilleven met glas en fruit 13x18cm. Cond.: U
Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U
B. Aardman 1938, aquarel op papier, duingezicht met zee en schip 67x24cm. Cond.: U