Mooi bewerkte zilveren dekselbus met ciseleerwerk 800/000 281gr. 12,5cm.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.
Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje
Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen fruitschaal met strakke zilveren voet Hollands 1871. Cond.: G
Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.
Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U
2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Kurk met zilveren fazant 835/000 en een mooie strakke schenktuit. Makerskeur L+P.
Zilveren wijnfleshouder met blauw glazen binnenbak 800/000 69gr. Cond.: U
Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.
Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U
Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.
Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G
2 Engelse zilveren strooiers. 1x geheel van zilver 46gr. 1x met zilveren dop en glazen bak met mooi ruitmotief. 835/000.
2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,
Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U
Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.
Schitterende zilveren hengselpot met romantische voorstelling. Blauw glazen binnenbak 800/000 195gr. Cond.: U
Zilveren servetring, zeer mooi bewerkt, met monogram:Albert,,ca. 26gr., ø 5cm., H.4 cm.
7-Delig zilveren eierset bestaand uit 6 zilveren eierhouders, staand op een sjiek zilveren onderstel. Rustend op 3 pootjes en voorzien van een mooie handgreep. 925/000 792gr. Cond.: U
Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.
Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.
Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.
Zilveren wijnflesonderzetter, mooi bewerkt rustend op 3 leeuwenpootjes. Blauwglazen binnenbak 925/000 70gr. Cond.: U
Zilveren maliën-beugeltasje 800/000 265gr. (incl. tas , onedel metaal), 17cm. Cond.: U
Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U
Mooi bewerkte zilveren beker rustend op 3 bewerkte pootjes 800/000 117gr. Cond.: U
Mooi bewerkte kristallen schaal (bovenrand iets beschadigd) op zilveren voet. 925/000 21x15cm. 569gr (met schaal).
Kristallen geaccateerde presenteerschaal op zilveren strakke voet. 11xø20,5cm. 835/000. Paar schilfertjes, Cond.: G
Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.
Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter
3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.
Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U
Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U
S.T.Dupont aansteker verguld 24 krt?,nr.8 4 b r k 5 9 ,diamantpunt patroon,model:ligne 1,91 . gew.91 gr.,(nieuwprijs ca.€500.-)4.5 x 3.5 x 1.5cm.Cond.:G
Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren standbeeldje 800/000 69gr. Cond.: U
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U
Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U
Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G
28-Delige silver plated bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G
Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.
3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.
4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.
Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G
Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...
Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U
Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G
Zilveren vaas Art Deco ca. 1930 800/000 210gr. 17cm. Cond.: U
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.
Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.
Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U