Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dekselbus
Startprijs 160 EUR

Mooi bewerkte zilveren dekselbus met ciseleerwerk 800/000 281gr. 12,5cm.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dop en kraag.

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands zilveren parfumflesje met zilveren dopje

Bestek in doos
Resultaat: 55 EUR

Trancheer couvert, Engeland gest.plated, gegraveerd in originele doos. L.21.5 en 28.5 cm.

Kristallen trommel met zilveren deksel
Resultaat: 270 EUR

Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U

Tas met zilveren beugel en haak
Startprijs 250 EUR

Mooie 19e eeuws Hollands antieke zilveren papegaaibeugeltas. Zeer mooi gegraveerd met Hollandse voorstellingen en zilveren haak. 835/000 220gr. 16,5cm. Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Startprijs 110 EUR

Antiek kristallen fruitschaal met strakke zilveren voet Hollands 1871. Cond.: G

Zilveren jatje
Resultaat: 180 EUR

Mooi bewerkt zilveren jat met hout. 800/000 40cm. Cond.: U

Zilveren slagroomkom
Startprijs 180 EUR

Zilveren slagroomkom op onderschaaltje met gedecoreerde rand 925/000. 5xø11,5cm. 325gr.

Zilveren strooier man/vrouw
Startprijs 200 EUR

Zilveren strooier man/vrouw in kledendracht. 835/000 176gr. Cond.: U

2 Zoutvaatjes met lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Resultaat: 135 EUR

Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U

Kurk met zilveren fazant + schenktuit
Resultaat: 45 EUR

Kurk met zilveren fazant 835/000 en een mooie strakke schenktuit. Makerskeur L+P.

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 100 EUR

Zilveren wijnfleshouder met blauw glazen binnenbak 800/000 69gr. Cond.: U

Alpaca Jugendstil kapset
Startprijs 45 EUR

Alpaca Jugendstil omhulsel voor een kapset, schitterend bewerkt met lotusbloemen.

Zilveren tafelhaan
Startprijs 325 EUR

Zilveren tafelhaan (kruimeldief), 19e eeuw 14,5x10x8cm. 159gr.

Zilveren theelichtje
Startprijs 275 EUR

Mooi uitgezaagd zilveren theelichtje 925/000 395gr.

Zilveren tabaksdoos anno 1868
Startprijs 350 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.

2 Zilveren strooiers anno 1877
Resultaat: 160 EUR

Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren jokja dienblad
Startprijs 250 EUR

Zilveren dienblad met mooi bewerkte rand, Djokja zilver 800/000, 432gr. ø28cm.

Strooier
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Startprijs 125 EUR

2 Engelse zilveren strooiers. 1x geheel van zilver 46gr. 1x met zilveren dop en glazen bak met mooi ruitmotief. 835/000.

2 Zilveren beesten op afsluitdop
Startprijs 60 EUR

2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,

Zilveren wijnfleshouder
Startprijs 350 EUR

Schitterende zilveren wijnfleshouder. Groot zilveren uitgezaagd handvat met dameshoofd. 925/000 447gr. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schaaltje 925/000, rand versierd met emaille. ø 8.5cm.

Zilveren hengselpot
Startprijs 225 EUR

Schitterende zilveren hengselpot met romantische voorstelling. Blauw glazen binnenbak 800/000 195gr. Cond.: U

Zilveren servetring
Resultaat: 35 EUR

Zilveren servetring, zeer mooi bewerkt, met monogram:Albert,,ca. 26gr., ø 5cm., H.4 cm.

Zilveren eierset 7-delig
Startprijs 750 EUR

7-Delig zilveren eierset bestaand uit 6 zilveren eierhouders, staand op een sjiek zilveren onderstel. Rustend op 3 pootjes en voorzien van een mooie handgreep. 925/000 792gr. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Antiek zilveren suikerschep 19e eeuws. Gerestaureerd, mooi gegraveerd. 7gr.

Zilveren dienblaadje
Startprijs 625 EUR

Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kinderbeker met prachtige gegraveerde bovenrand 925/000, 7xØ5,6cm. 54gr.

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 100 EUR

Zilveren wijnflesonderzetter, mooi bewerkt rustend op 3 leeuwenpootjes. Blauwglazen binnenbak 925/000 70gr. Cond.: U

Zilveren beugeltasje
Startprijs 75 EUR

Zilveren maliën-beugeltasje 800/000 265gr. (incl. tas , onedel metaal), 17cm. Cond.: U

Zilveren dienschaal
Startprijs 725 EUR

Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U

Zilveren bewerkte beker
Startprijs 60 EUR

Mooi bewerkte zilveren beker rustend op 3 bewerkte pootjes 800/000 117gr. Cond.: U

Zilveren tas met kristal
Startprijs 80 EUR

Mooi bewerkte kristallen schaal (bovenrand iets beschadigd) op zilveren voet. 925/000 21x15cm. 569gr (met schaal).

6 Miniaturen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 plate miniaturen

Zilveren tas met kristal
Startprijs 80 EUR

Kristallen geaccateerde presenteerschaal op zilveren strakke voet. 11xø20,5cm. 835/000. Paar schilfertjes, Cond.: G

Antiek zilveren fruitmesjes
Startprijs 30 EUR

Leuke antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.

Frans zilveren menage
Startprijs 450 EUR

Antiek Frans zilveren menage met kristallen bakjes.

Verzilverd schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter

Zilveren geboorteset
Startprijs 60 EUR

3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.

Open gezaagde broodmand
Startprijs 725 EUR

Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U

3-Delig zilveren servies 1966
Resultaat: 600 EUR

Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U

S.T.Dupont aansteker
Startprijs 90 EUR

S.T.Dupont aansteker verguld 24 krt?,nr.8 4 b r k 5 9 ,diamantpunt patroon,model:ligne 1,91 . gew.91 gr.,(nieuwprijs ca.€500.-)4.5 x 3.5 x 1.5cm.Cond.:G

3-Delig zilveren servies 1931
Startprijs 650 EUR

Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, standbeeld
Startprijs 80 EUR

Miniatuur zilveren standbeeldje 800/000 69gr. Cond.: U

Zilveren chocolade schenkkan
Resultaat: 130 EUR

Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, kandelaar
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, matador
Startprijs 50 EUR

Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U

4x Zilveren miniatuur
Startprijs 60 EUR

4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.

Zilveren miniatuur, vaasje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur zilveren vaasje 800/000 15gr. Cond.: U

3x Zilveren vingerhoedje
Resultaat: 55 EUR

Drie mooi bewerkte zilveren vingerhoedjes 925/000 16gr. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren asbak 1962 met Hollandse voorstellingen. 835/000 87gr. Cond.: U

Zilveren maliën portemonnee
Startprijs 90 EUR

Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren strakke servetringen 835/000 66gr.

Verzilverde bestekset in cassette
Startprijs 60 EUR

28-Delige silver plated bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.

Kristallen tafel-zuurstel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.

6 Zilveren servetringen
Geen vanafprijs

6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Zilveren tablet
Startprijs 350 EUR

Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Startprijs 40 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

2 Zilveren tafelkandelaars
Startprijs 475 EUR

2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.

4 Delen groot bestek
Resultaat: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

3 Theezeefjes verz.
Startprijs 55 EUR

3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.

4 Suikertangen
Startprijs 200 EUR

4 Biedermeier suikertangen,Duitsland ca.1840/50, deels gest.deels zilver lot 12 (750/000) mooi bewerkt, 3 met naam en datum gegraveerd. L.14.5-17 cm., ca.165 gr.

Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR

Kapitaal 3-armige kandelaar 835/000 847gr. 31x28cm.

Zilveren taartschep + juslepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

Gemberpot met zilveren voet
Resultaat: 100 EUR

Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U

6 Zilveren theelepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 200 EUR

Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.

Bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 40 EUR

Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U

Bestek
Resultaat: 90 EUR

56-Delig verzilvderde bestekset plateel 90-er jaren o.a; 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 2 botermesjes, juslepel, vleesvork, 2 opdienlepels en 2 opdienscheppen. C...

Zilveren doosje met parelmoer
Startprijs 100 EUR

Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U

Verzilverde visschep
Geen vanafprijs

Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

Zilveren vaas Art Deco
Startprijs 90 EUR

Zilveren vaas Art Deco ca. 1930 800/000 210gr. 17cm. Cond.: U

12 messenleggers
Startprijs 100 EUR

12 Dilver plated messenleggers in originele doos.

Zilveren kom, Mexico
Startprijs 250 EUR

Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.

Zilveren snuiftabaksdoosje
Startprijs 160 EUR

Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.

Zilveren slagroomkom
Resultaat: 160 EUR

Zilveren slagroomkom 253gr. .Sterling 925/000

Zilveren suikerpot
Startprijs 120 EUR

Zilveren suikerpot ca. 1970 925/000 9xø8,5cm. 281 gr.

Zilveren kledingborstel
Startprijs 90 EUR

Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.

Zilveren kledingborstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 136 EUR

12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

12 Zilveren theelepeltjes
Startprijs 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.

Zilveren handspiegeltje
Startprijs 100 EUR

Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepeltjes
Resultaat: 65 EUR

2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.

10 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G

6-Delig zilveren couvert
Resultaat: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

6 Antiek zilveren lepeltjes 65gr. 12cm.

2 Zilveren suikerschepjes
Resultaat: 35 EUR

2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U