34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Pendule
Resultaat: 45 EUR

Klok
Resultaat: 40 EUR

Regulateur, kopie
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Engelse wandklok.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Jugenstil vrijslinger
Resultaat: 40 EUR

Bureauklokje.
Resultaat: 40 EUR

Frans uurwerk.
Resultaat: 35 EUR

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.