34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje. 4072
Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje.

200 EUR

2 x Oorstoelen met leder. 4073
2 x Oorstoelen met leder.

400 EUR

Iepenhouten oorstoel + voetbankje. 4074
Iepenhouten oorstoel + voetbankje.

200 EUR

Commode dubbelgebogen. 4075
Commode dubbelgebogen.

50 EUR

4 Stoelen 4076
4 Stoelen

100 EUR

Tafel 4077
Tafel
Startprijs 100 EUR
Frankfurter wellencommode, 18e eeuw. 4078
Frankfurter wellencommode, 18e eeuw.

900 EUR

Willem III bureau 4079
Willem III bureau

150 EUR

Chinese Hocker met marmer. 4080
Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR
Engelse laden commode 4081
Engelse laden commode
Startprijs 300 EUR
Kussenkast., teak 4082
Kussenkast., teak
Startprijs 280 EUR
Side table 4083
Side table
Startprijs 250 EUR
Mahonie ladencommode 4084
Mahonie ladencommode
Startprijs 150 EUR
Engelse schrijftafel 4085
Engelse schrijftafel
Startprijs 250 EUR
Front dekenkist, 'Finkentruhe'. 4086
Front dekenkist, 'Finkentruhe'.

80 EUR

Front dekenkist, 'Finkentruhe'. 4087

100 EUR

Eiken dressoir, 1803. 4088
Eiken dressoir, 1803.

200 EUR

Eiken kist 4089
Eiken kist

195 EUR

Kabinet, Eiken (Drents model). 4090
Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 400 EUR
Eiken kabinet, 18e eeuw. 4091
Eiken kabinet, 18e eeuw.
Startprijs 500 EUR
Mahonie kast, 2-deurs. 4092
Mahonie kast, 2-deurs.

375 EUR

Eiken, 1-deurs kastje. 4093
Eiken, 1-deurs kastje.
Startprijs 250 EUR
Piedestal met kindjes 4094
Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR
Ovaal ingelegd tafeltje 4095
Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR