34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Ronde tafel op zuilen 4240
Ronde tafel op zuilen

20 EUR

Gestoken spiegel. 4241
Gestoken spiegel.

195 EUR

Secretaire, Wortelnoten. 4242
Secretaire, Wortelnoten.

110 EUR

Hollandse kussenkast. 4243
Hollandse kussenkast.

140 EUR

Beschilderde miniset. 4244
Beschilderde miniset.

70 EUR

Witte piedestal. 4245
Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR
Tafeltje met roze tegels. 4246
Tafeltje met roze tegels.

110 EUR

3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'. 4247
3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.
Startprijs 40 EUR
3 Notenhouten stoelen 4248
3 Notenhouten stoelen

20 EUR

Wandvitrine 4249
Wandvitrine

35 EUR

Linnenpers, 18e eeuw. 4250
Linnenpers, 18e eeuw.

150 EUR

Hollandse penantkast. 4251
Hollandse penantkast.
Startprijs 80 EUR
Eiken buffetkast 4252
Eiken buffetkast

65 EUR

Mahonie voltaire 4253
Mahonie voltaire

130 EUR

Bed (2 pers.) 4254
Bed (2 pers.)

50 EUR

Pianokruk 4255
Pianokruk

30 EUR

Bijzettafel, wortelnoten. 4256
Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 25 EUR
Bloemtafeltje 4257
Bloemtafeltje

90 EUR

Kamerscherm, Gobelin. 4258
Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 55 EUR
Spiegel (bamboe) 4259
Spiegel (bamboe)
Startprijs 35 EUR
Theetafel, bamboe 4260
Theetafel, bamboe

70 EUR

Toiletspiegel, mahonie. 4261
Toiletspiegel, mahonie.

40 EUR

Bijzettafeltje 4262
Bijzettafeltje

20 EUR

Salontafel 4263
Salontafel

60 EUR