Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lange tafel, 18e eeuw. 4024
Lange tafel, 18e eeuw.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e Eeuws borden-regaal kast 4025
17e Eeuws borden-regaal kast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote kast 4026
Grote kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Boulle secretaire, Napoleon III. 4027
Boulle secretaire, Napoleon III.

Resultaat:

310 EUR

Notenhouten buffet met opzet 4028
Notenhouten buffet met opzet
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eiken barokkast 4029
Eiken barokkast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eiken 18e eeuwse kast uit Spenge 4030
Eiken 18e eeuwse kast uit Spenge

Resultaat:

450 EUR

Chippendale vitrinekast, Mahonie. 4031
Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Empire spiegel. 4032
Empire spiegel.

Resultaat:

700 EUR

Worpsweder zitgroep 4033
Worpsweder zitgroep
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4034
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4035
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

500 EUR

Pronk kastje, ca. 1880. 4036
Pronk kastje, ca. 1880.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Dames secretaire met intarsia 4037
Dames secretaire met intarsia

Resultaat:

300 EUR

Chest on chest 4038
Chest on chest
Startprijs 950 EUR
Eikenhouten Hollands kabinet 4039
Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4040
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Gründer buffet 4041
Gründer buffet
Startprijs 300 EUR
Eiken secretaire 4042
Eiken secretaire
Startprijs 300 EUR
Notenhouten pronkkastje. 4043
Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR
Hollandse Barok commode 4044
Hollandse Barok commode
Startprijs 800 EUR
Bureau, mahonie (dubbel gebogen) 4045
Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 700 EUR
Mahonie kabinet 4046
Mahonie kabinet
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Poortjeskist, 18e eeuw. 4047
Poortjeskist, 18e eeuw.

Resultaat:

350 EUR