Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken Barok kast met sterren. 4048
Eiken Barok kast met sterren.

Resultaat:

450 EUR

Dekenkist 4049
Dekenkist
Startprijs 500 EUR
Open bonheur, Wortelnoten 4050
Open bonheur, Wortelnoten
Startprijs 500 EUR
Wandtafel, 18e eeuw 4051
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten davenport (Captainsdesk) 4052
Wortelnoten davenport (Captainsdesk)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekast 4053
Eiken vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet, Louis Quinze. 4054
Wortelnoten kabinet, Louis Quinze.

Resultaat:

750 EUR

Sofa combinatie 4055
Sofa combinatie
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4056
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schaaps lederen stoel. 4057
Schaaps lederen stoel.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schaap lederen stoel 4058
Schaap lederen stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Mahonie rolbureau 4059
Mahonie rolbureau

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Eiken ladenkast, Louis Seize 4060
Eiken ladenkast, Louis Seize

Resultaat:

250 EUR

4-Laden commode 4061
4-Laden commode
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2-Deurs kast, eiken. 4062
2-Deurs kast, eiken.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Italiaanse secretaire. 4063
Italiaanse secretaire.

Resultaat:

300 EUR

Grunder bank met 2 stoelen 4064
Grunder bank met 2 stoelen
Startprijs 300 EUR
Naaitafel, Louis Philippe. 4065
Naaitafel, Louis Philippe.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2-Deurs kast, 1890. 4066
2-Deurs kast, 1890.

Resultaat:

290 EUR

Kast met glas, Mahonie. 4067
Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR
Schrijfbureau (eiken) 4068
Schrijfbureau (eiken)
Startprijs 350 EUR
Naaitafeltje 4069
Naaitafeltje
Startprijs 325 EUR
Bank met leder 4070
Bank met leder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje. 4071
Biedermeier-stijl zetel + voetenbankje.

Resultaat:

200 EUR