Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Serie Armamentaria 1 t/m 10, jaarboeken legermuseum can 1966 t/m 2006.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse armdolk met lederen schede en armband en houten grip. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø
Oude koperen dolk uit Syrië met hoorn belijnde heft. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.