34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Chinees schilderij. 1075
Chinees schilderij.

400 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'. 1076
Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Startprijs 100 EUR
Franse lithografie, 'Moderne compositie'. 1077
Franse lithografie, 'Moderne compositie'.

850 EUR

Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.  1078
Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.

200 EUR

Monogram W.C.N., 'Muilezel'. 1079
Monogram W.C.N., 'Muilezel'.

475 EUR

J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'. 1080
J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startprijs 350 EUR
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1081
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.  1082
Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Startprijs 240 EUR
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'. 1083
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.

320 EUR

D.J. Ribbeling, 'Figuratieve compositie'. 1084
D.J. Ribbeling, 'Figuratieve compositie'.

150 EUR

R.E. Partridge, '3 Geisha's'. 1085
R.E. Partridge, '3 Geisha's'.

200 EUR

C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'. 1086
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.
Startprijs 350 EUR
Modern vloerkleed, door Corneille Guillaume Beverloo. 1087
Modern vloerkleed, door Corneille Guillaume Beverloo.

500 EUR

Modern vloerkleed, door Herman Brood. 1088
Modern vloerkleed, door Herman Brood.

500 EUR

F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1089
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Startprijs 400 EUR
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1090
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Startprijs 160 EUR
Ursula Aubri, 'Vogel op tak' 1091
Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Startprijs 250 EUR
Ksperssee, 'Berglandschap'. 1092
Ksperssee, 'Berglandschap'.
Startprijs 125 EUR
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'. 1093
Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'.

100 EUR

Russische Icoon. 1094
Russische Icoon.

100 EUR

Russische Icoon. 1095
Russische Icoon.

125 EUR

Icoon, 19e eeuw. 1096
Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Russische Icoon. 1097
Russische Icoon.

350 EUR

Robert ....?...  'Naakte dames'. 1098
Robert ....?... 'Naakte dames'.
Startprijs 200 EUR