Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'. 1435
Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'.
Startprijs 60 EUR
Anatoly  Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'. 1436
Anatoly Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'. 1437
Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'. 1438
Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur' 1439
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'. 1440
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.

Resultaat:

45 EUR

Landkaart 1626. 1441
Landkaart 1626.
Startprijs 600 EUR
Landkaart 1696. 1442
Landkaart 1696.
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Groeninga, 'Stadsgezicht'. 1443
Groeninga, 'Stadsgezicht'.

Resultaat:

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'. 1444
Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'.
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'. 1445
Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'.
Startprijs 70 EUR
Ad Maas, 'Dame in stoel'.  1446
Ad Maas, 'Dame in stoel'.
Startprijs 50 EUR
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'. 1447
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR
Anton Pieck, 'Klasje'. 1448
Anton Pieck, 'Klasje'.
Startprijs 55 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1449
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.' 1450
J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'

Resultaat:

140 EUR

H. Kley, 'Vaas met bloemen'. 1451
H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR
H. Breedveld, 'Eendenfamilie aan waterkant'. 1452
H. Breedveld, 'Eendenfamilie aan waterkant'.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'. 1453
J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'.

Resultaat:

330 EUR

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'. 1454
Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'. 1455
Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'.
Startprijs 220 EUR
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'. 1456
Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 220 EUR
Verkocht
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'. 1457
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'. 1458
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.

Resultaat:

85 EUR