Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'. 1051
Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'. 1052
A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'. 1053
A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.  1054
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.

Resultaat:

400 EUR

Aris Knikker 1055
Aris Knikker
Startprijs 650 EUR
Herman Bogman, 'Vaas met berberis'. 1056
Herman Bogman, 'Vaas met berberis'.
Startprijs 400 EUR
Fedor van Kregten, 'Twee kalveren in weiland'.  1057
Fedor van Kregten, 'Twee kalveren in weiland'.
Startprijs 800 EUR
Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'. 1058
Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Karel Appel, 'Abstracte compositie'. 1059
Karel Appel, 'Abstracte compositie'.

Resultaat:

900 EUR

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.  1060
J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'. 1061
T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'.

Resultaat:

80 EUR

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'. 1062
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Startprijs 600 EUR
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'. 1063
J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W.B. Stoof, 'Jongedame met brief'. 1064
W.B. Stoof, 'Jongedame met brief'.

Resultaat:

650 EUR

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1065
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 500 EUR
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'. 1066
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. 1067
J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'. 1068
A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'.

Resultaat:

280 EUR

H. Welsink, 'Panoramisch landschap bij avond'. 1069
H. Welsink, 'Panoramisch landschap bij avond'.
Startprijs 500 EUR
N. Steffelaar. 1070
N. Steffelaar.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Gerard Krol, 'Buurse beek'. 1071
Gerard Krol, 'Buurse beek'.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wetering de Rooy, 'Drentse boerderij met strokap'. 1072
Wetering de Rooy, 'Drentse boerderij met strokap'.

Resultaat:

300 EUR

Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.  1073
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.
Startprijs 450 EUR
W.A. Gijzeman ,'Bloem stilleven'. 1074
W.A. Gijzeman ,'Bloem stilleven'.
Startprijs 175 EUR