Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren suikerbak 47
Zilveren suikerbak

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel. 48
Zilveren roomstel.

Resultaat:

125 EUR

3-Delig zilveren servies. 49
3-Delig zilveren servies.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren schaal met hengsel. 50
Zilveren schaal met hengsel.

Resultaat:

300 EUR

4 Delig zilveren servies, eind 19e eeuw 64
4 Delig zilveren servies, eind 19e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Zilveren dienblaadje, 19e eeuw 65
Zilveren dienblaadje, 19e eeuw
Startprijs 420 EUR
Verkocht
3-Delig zilveren servies op dienblad. 66
3-Delig zilveren servies op dienblad.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren bonboniere 67
Zilveren bonboniere

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 68
Zilveren theekan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, 12 persoons 69
Groot zilveren bestek, 12 persoons

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek. 70
Groot zilveren bestek.

Resultaat:

850 EUR

Grote zilveren inktpot 71
Grote zilveren inktpot
Startprijs 130 EUR
3-Delig zilveren servies. 72
3-Delig zilveren servies.
Startprijs 450 EUR
Spiegel, 'India Jaipur', zilver. 73
Spiegel, 'India Jaipur', zilver.
Startprijs 375 EUR
Zilveren doosje, ovaal. 74
Zilveren doosje, ovaal.
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren soepterrine met deksel 75
Zilveren soepterrine met deksel

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Zilveren klontentang, Biedermeier. 87
Zilveren klontentang, Biedermeier.

Resultaat:

30 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver 88
Kristallen tafelstuk met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
2 Zilveren kandelaren 89
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke zilveren brandewijnkom, 90
Antieke zilveren brandewijnkom,

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gemberpot met zilver. 91
Gemberpot met zilver.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gemberpot met zilver. 92
Gemberpot met zilver.

Resultaat:

195 EUR

Kristallen mosterd/peper/zout stel 93
Kristallen mosterd/peper/zout stel
Startprijs 160 EUR
Kristallen aarbeienschotel met zilver 94
Kristallen aarbeienschotel met zilver
Startprijs 80 EUR