Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, 'Moderne danseres'. 5072
Beeld, 'Moderne danseres'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Gestoken figuren 5073
2 Gestoken figuren

Resultaat:

160 EUR

Beeld 'Fazant'. 5074
Beeld 'Fazant'.
Startprijs 300 EUR
2 x Oosterse figuren. 5075
2 x Oosterse figuren.
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Beeld moeder met kind 5076
Beeld moeder met kind

Resultaat:

28 EUR

Art Deco beeld, 'Adelaar'. 5077
Art Deco beeld, 'Adelaar'.
Startprijs 160 EUR
Beeld, 'Uil op tak'. 5078
Beeld, 'Uil op tak'.
Startprijs 130 EUR
Buste 'Napoleon' 5079
Buste 'Napoleon'
Startprijs 250 EUR
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5080
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Startprijs 100 EUR
3 Metalen figuren, divers. 5081
3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Boeddha beeld. 5082
Boeddha beeld.

Resultaat:

140 EUR

4 x Bronzen beeldjes 5083
4 x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Venus van Milo 5084
Bronzen beeld, Venus van Milo

Resultaat:

175 EUR

Beeld, Olifant. 5085
Beeld, Olifant.
Startprijs 200 EUR
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'. 5086
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje, 'Meisje'. 5087
Bronzen beeldje, 'Meisje'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Marmeren buste. 5088
Marmeren buste.

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Art Nouveau buste. 5089
Art Nouveau buste.

Resultaat:

100 EUR

Bronzen miniatuur paard 5090
Bronzen miniatuur paard
Startprijs 60 EUR
Bronzen ovale plaquette 5091
Bronzen ovale plaquette
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld 'Vaandeldrager'. 5092
Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR
2x Bronzen figuren 5093
2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Bronzen figuren 5094
2x Bronzen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5095
2x Bronzen figuren

Resultaat:

60 EUR