Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...
Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Twee zilveren sierkurken versierd met parelrand en hamerslag, 830/000. 7 cm. In goede staat
Zilveren specerijen setje, 925/000, Engels met blauwe binnenbakjes. Bestaande uit: Een klein potje op een ronde voet met een twaalfkantige buik met een bijpassend deksel met peervormige knop en scher...
Lot gouden sieraden, 585/000, met een armband (sluiting los), twee trouwringen en een zegelring. Totaal ca 26 gram.
Lot zilveren sieraden bestaande uit 6 ringen, manchetknopen, een klem, een hanger, een broche en een steekspeld met knop. Totaal ca 36 gram.
Gouden hanger, 585/000, met gouden fl10,- munt. Uitgewerkte geelgouden hanger gemaakt uit getorst draad bezet met een gouden tientje, 1875, Koning Willem de Derde. Totaal ca 12,8 gr. ø 40 mm.
Lot met divers bloedkoraal, met diverse colliers en losse stenen. Totaal ca 190 gram.
Oorstekers, 416/000, met saffier en diamant. Oorstekers in de vorm van een blad met een rozet met saffieren en een rand met diamant. saffier totaal ca 0,70crt en 0.007 crt diamant. Grootte 16x8,5 mm. ...
Set zilveren naaiaccessoires, 6 delen, bestaande uit 2 scharen met zilveren grepen en schede, één versierd met biedermeier graveerwerk en één versierd met ruitvormig pointilleerwerk. MT.: Arie Pluut S...
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met veeroog. ø 3,2 gram. Lengte 60 cm. ca 11,5 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Engels. Twee zuilkandelaren op vierkante voet met parelrand, een korintische zuil met een uitgewerkt kapiteel en aan de bovenzijde een parelrand. MT.: Henry Matthews...
Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws octanonale Chinees porseleinen trekpot met florale decors. Deksel + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. in goede staat.
Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.