Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Antieke reisschrijfkist
Startprijs 60 EUR

Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Startprijs 100 EUR

Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl
Resultaat: 30 EUR

Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

2 x Penkandelaar.
Startprijs 280 EUR

Twee grote antieke messing Barok-stijl penkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee zware bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Cloisonne theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

8x Oosters snijwerk.
Startprijs 70 EUR

Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.

Drie netsuke's
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Nigeriaans bronzen masker
Resultaat: 60 EUR

Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Alessi citruspers, ontwerp Phillipe Starck.
Startprijs 60 EUR

Alessi citruspers in aluminium. Ontwerp Philippe Starck. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Een grote schinese lampenvoet met salamander
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Jugendstil doosje, ca. 1915
Resultaat: 30 EUR

Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antieke tinnen visschaal, ca. 1910
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Theeketel + theelicht (stijl van J. Eisenloeffel)
Startprijs 70 EUR

Hollandse messing theelicht + ketel. In de stijl van Eissenloeffel. Circa: 1920. Afmeting: 26 x 20 x 16 cm ø. In goede staat.

Antieke tantalus-set, ca. 1900
Resultaat: 130 EUR

Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Italiaanse vergulde houten stalamp
Startprijs 175 EUR

Italiaanse vergulde houten barok-stijl stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.