Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen, met gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese porseleinen gemberpot met krijgers decor. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Chinese 18e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met pagode en florale met goud decors. Haarscheuren. Afmeting: 8 x 29 cm ø. In redelijke staat.
Vier oude Blanc de Chine Chinese bewerkte porseleinen theekoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met zilveren beugel met parelrand. MT.: Lodewijk Hendrik Held, Amsterdam, 1883-1921. Minimale chip. Beugel los bij scharnier. Afmeting: 4,5 x 22 cm ø. I...
18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren cakeprikker, 835/000 en botermes, 925/000, met parelmoeren heft, en een 18e eeuwse Delftse boterpot met florale decor. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.
Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met gravee...
Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.
Drie maal 18e eeuwse Delftse Fayence. Twee dekselvazen, beschadigd. Eén Delfts bord met chinoiserie decor, goed. Afmeting: 23 - 41 cm. In matig/goede staat.
Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuws (eerste helft), Frankrijk. Eén Fayence dekseldoos, Barok-vorm met handbeschilderde florale decors. Eén maal theebus met achter-glas afbeeldingen. Craquele en één glas gebarsten. Af...