Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 550 EUR

Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...

Baardmankruik, 17 eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.

Yixing potje + aquarel (haan)
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Resultaat: 25 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Chinees 8-kantig trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws octanonale Chinees porseleinen trekpot met florale decors. Deksel + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. in goede staat.

4x Delfts aardewerk, Porceleyne Fles
Resultaat: 60 EUR

Vier maal Delfts aardewerk, de Porceleyne Fles. Twee vaasjes, één schoen en één schenkkan. 20e Eeuw. Afmeting: 10 -27 cm. In goede staat.

Uitgebreid porseleinen servies, o.a.: 'Blue Danube' etc.
Resultaat: 160 EUR

Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...

2 Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen (deksel)vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselvaas gelijmd, deksel heel. Grote vaas goed. Afmeting: 23 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Blakertje met zilver
Resultaat: 135 EUR

Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met gravee...

Chinese vleesschotel, Queng Lung
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen, met gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 26,7 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 370 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale en figuren decors. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans Imari etc.
Resultaat: 275 EUR

Lot divers 18e - 19e eeuws Chinees/Japans Imari porseleinen kop + schotels. Bestaande uit: Negentien schotels en zestien kopjes. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese kopjes
Resultaat: 170 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met rondom figuren decors en goudrand. Gemerkt. Afmeting: ø 5,5 - 7 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 640 EUR

Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6 x Celadon vaas.
Resultaat: 105 EUR

Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.

Lot divers serviesgoed.
Resultaat: 60 EUR

Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Bonbon schaal (Meissen)
Resultaat: 40 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

Chinese kom met Amsterdams bont
Resultaat: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Lot 5 Chinese trekpotjes
Resultaat: 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.