G. Heinz. 1895. Boten op Duits binnenmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents bosgezicht in herfsttooi. Pastel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Worpswede, 1864 - 1918. 'Tief im Moor'. Worpswede, Duitse school. Original Radierung. Ets op papier. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Lezende figuur. Nr. 15/175. Zeefdruk op papier. Afmeting: 60 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.
Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.
2x Fritz Meisel. 1897 - 1960. Duitse school. Stadsgezicht Potsdam met tram en figuren. Tekening. En een aquarel op papier. 1927. Figuren op tribune. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...
Bernard Buffet. Clown met hoedje. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.
E.C. Arntzenius. 1902 - 1982. Vaas met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
H. Wittenburg. Circa: 1880. 'Besneeuwd bosgezicht met paardenkar'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
Joseph van de Wall Perné. 1877 - 1941. Landschap bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.