Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chinese kommen 6026
2x Chinese kommen

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Pastoorskast, Noten 4073
Pastoorskast, Noten

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Zilveren 4-delig servies 116
Zilveren 4-delig servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden pennen-armband 229
Gouden pennen-armband

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Coming sheep 1043
C. Verschuur, Coming sheep

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Evert Moll, Havengezicht met boten 1070
Evert Moll, Havengezicht met boten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee stillevens op metaal geschilderd 1422
Twee stillevens op metaal geschilderd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Speeldoos met div. melodieën 2014
Speeldoos met div. melodieën

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse datum-tafelklok, 1910 3624
Duitse datum-tafelklok, 1910

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 18e eeuw 3643
Engelse staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse eiken 2-deurs kast 4031
Duitse eiken 2-deurs kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Halve maantafel (kersen), 1800 4046
Halve maantafel (kersen), 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse barok vitrine opzetkast 4208
Duitse barok vitrine opzetkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900 5012
Italiaanse marmeren damesbuste, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese theebus met zilver 6006
Chinese theebus met zilver

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Zeldzame Chinese Imari borden 6013
6x Zeldzame Chinese Imari borden

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Sprong 6014
Colenbrander schaal, Sprong

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Familie Rose borden, 18e eeuw 6040
4x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas 6403
Grote Japanse Imari vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Zakkroonluchters 2305
2x Zakkroonluchters

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies, 3-delig 25
Zilveren theeservies, 3-delig

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Gouden hanghorloge met collier 261
Gouden hanghorloge met collier

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 272
Zilveren broodmand

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden 1082
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

375 EUR