Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Cassolettes met brons 2034
2x Cassolettes met brons

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Weense 3-gewichten regulateur 3513
Weense 3-gewichten regulateur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp 3516
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Duits Sitzendorf servies 6056
Duits Sitzendorf servies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Witgouden ring blauw saffier diamant 154
Witgouden ring blauw saffier diamant

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 3-delig 192
Zilveren theeservies 3-delig

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Gietijzeren houtkachel 2183
Gietijzeren houtkachel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurskast Bückeburg 4203
Eiken tweedeurskast Bückeburg

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Glazen Schneider vaas 5518
Glazen Schneider vaas

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen 1017
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat:

355 EUR

Verkocht
Zilveren petroleumlamp 13
Zilveren petroleumlamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 66
Zilveren broodschaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 161
Zilveren dienblad

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel 1058
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse reissecretaire, 1860 2006
Franse reissecretaire, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Marokaans Mukala geweer 2709
Marokaans Mukala geweer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Koloniale donderbus 2725
Koloniale donderbus

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Weense portaalklok 3509
Weense portaalklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pendule onder stolp, 1860 3535
Franse pendule onder stolp, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel, ca. 1900 4078
Jugendstil spiegel, ca. 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes 6022
Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6117
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
De Distel vaas, 1915 6205
De Distel vaas, 1915

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese plaquette, Wang Xiao Ting 6246
Chinese plaquette, Wang Xiao Ting

Resultaat:

350 EUR