Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote Imari vazen 6408
2x Grote Imari vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers blauw saffier en diamant 155
Witgouden oorstekers blauw saffier en diamant

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zilveren boot 490
Zilveren boot

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Zilveren kurkentrekker, Fries 150
Zilveren kurkentrekker, Fries

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Zilveren schaal op voet 3
Zilveren schaal op voet

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 18
Zilveren broodmand

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke zilveren tasbeugel 323
Antieke zilveren tasbeugel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 757
Gouden ring met diamant

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap 1075
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand 1101
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Donderbus percussie voorlader  2760
Donderbus percussie voorlader

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Franse wand/bureau klok 3652
Franse wand/bureau klok

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Witgouden armband 5
Witgouden armband

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Witgouden ring met tanzaniet en diamant 701
Witgouden ring met tanzaniet en diamant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij 1268
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820 2284
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Sabel in lederen foedraal 2768
Sabel in lederen foedraal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse mini pendule 3651
Franse mini pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk tiltoptafel 4159
Japanse lakwerk tiltoptafel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit gebogen vitrinekastje 4223
Wit gebogen vitrinekastje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Olifant 5043
Bronzen figuur, Olifant

Resultaat:

325 EUR