Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand 1101
J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Aquarel Hengelo, Jugendstil 1249
Aquarel Hengelo, Jugendstil

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij 1268
F. Toussaint, Dame in zomerse kledij

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard 1462
Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster 1014
Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl 1026
2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen 1060
M. Nefkens, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1173
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1220
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren 1314
Onduid. gesig., Paardenstal met figuren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren  1303
Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?) 1074
Cor Noltee, Bouwput met paarden/figuren (Den Haag?)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels 1155
Ben Viegers, Stilleven met rozen en appels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren 1189
K. Schwartz, Dorpsgezicht met markt en figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap 1245
Gesigneerd, Impressionistisch Russisch landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit 1254
Juliana Mansfeld, Stilleven met fruit

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Keith Haring, Lucky Strike 1277
Keith Haring, Lucky Strike

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot van 40 antieke etsen 1025
Lot van 40 antieke etsen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie 1102
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien 1206
Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900 1179
P. Roberti, Stadgezicht met figuren 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen. 1226
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats 1047
G.J. van Os, Herder met vee bij drenkplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

Resultaat:

200 EUR