Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht 1071
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Rabbers, Twentse boerderij 1086
E. Rabbers, Twentse boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G. Krol, Herfstmorgen 1925 1087
G. Krol, Herfstmorgen 1925

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Minituur schilderij 1122
4x Minituur schilderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc. 1138
A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuws herenportret 1162
17e Eeuws herenportret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1172
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen 1241
B. Hoppen, Landschap met boerin en ganzen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Nanninga, Winterlandschap 1177
J. Nanninga, Winterlandschap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spettervrouw 1279
Anton Heyboer, Spettervrouw

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
De Kat, Vrouwelijk naakt 1434
De Kat, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan 1484
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Familiewapen 19e eeuw 1338
Familiewapen 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Russische school, Landschap bij maanlicht 1076
Russische school, Landschap bij maanlicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Huizen langs vaart 1139
Aris Knikker, Huizen langs vaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok 1337
4x Gravures, Geschiedenis hoepelrok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen 1400
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram R.O., Portret rabijn 1359
Monogram R.O., Portret rabijn

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Kees van Loon, Landschap met ruiter 1103
Kees van Loon, Landschap met ruiter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien 1110
Ongesigneerd, Landschap met windmolen en koeien

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Achterglas-schildering, ca. 1915 1240
Achterglas-schildering, ca. 1915

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Dievenbach, Boerin bij het koken 1270
H. Dievenbach, Boerin bij het koken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe 1296
J.H. Böhm, Plasgezicht met grazende koe

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zwicka Kuzmowicz, Joodse rabijn 1360
Zwicka Kuzmowicz, Joodse rabijn

Resultaat:

150 EUR