Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren tafelstuk, Fazant 19
Zilveren tafelstuk, Fazant

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren fazant 46
Zilveren fazant

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Parelchoker met diamanten hangers. 54
Parelchoker met diamanten hangers.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke zilveren brandewijnkom, Groningen 86
Antieke zilveren brandewijnkom, Groningen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Waterkan met zilver 115
Waterkan met zilver

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap 1059
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Lezende dame 5020
Bronzen beeld, Lezende dame

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
KPM eetservies 6003
KPM eetservies

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander schaal, Bargten 6016
Colenbrander schaal, Bargten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden herenhorloge 252
Gouden herenhorloge

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Kist met messing beslag 4038
Kist met messing beslag

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Grote Chinese bronzen boeddha 5091
Grote Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Antieke zilveren doos (rechthoekig) 67
Antieke zilveren doos (rechthoekig)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Choker blauw saffier en diamant 76
Choker blauw saffier en diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar 1022
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bordenrek + tinnen lepels 2004
Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wapenrek + 2 wapens 2702
Wapenrek + 2 wapens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vergulde tafel met marmeren blad 4025
Vergulde tafel met marmeren blad

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gesigneerde Iittala vogel 5503
Gesigneerde Iittala vogel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6034
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Water potje, Queng Long 6049
Water potje, Queng Long

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schenkkan 6091
Chinese Familie Rose schenkkan

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar 1191
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Kraagkandelaar 2079
Kraagkandelaar

Resultaat:

475 EUR