Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire boekenkast 4007
Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3-Delige Empire boekenkast 4008
3-Delige Empire boekenkast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Colenbrander vazen, Strooming 6021
2x Colenbrander vazen, Strooming

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese kom met bodemmerk 6424
Chinese kom met bodemmerk

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren bouilloir 15
Zilveren bouilloir

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren opengewerkte mand met bloemen 23
Zilveren opengewerkte mand met bloemen

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Ivoren penselen houder  2024
Ivoren penselen houder

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden, 17e eeuw  6037
2x Kang Xi borden, 17e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, Haags lofje 89
Zilveren bestek, Haags lofje

Resultaat:

660 EUR

Verkocht
Zilveren fazant 45
Zilveren fazant

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Beursje met gouden beugel, antiek 124
Beursje met gouden beugel, antiek

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1020
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3519
Engelse tafelklok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Eikenhouten empire kabinet 1820 4022
Eikenhouten empire kabinet 1820

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee-delige Wernicke boekenkast 4087
Twee-delige Wernicke boekenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Houten Barok figuur 5007
Houten Barok figuur

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen (motief) 6002
2x Ram Colenbrander vazen (motief)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
14-Delig zilverbeslag voor bijbel 122
14-Delig zilverbeslag voor bijbel

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Bronzen Aziatische doofpot 2070
Bronzen Aziatische doofpot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke viool 2201
Antieke viool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen 2703
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6028
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1016
Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 327
Gouden ring met diamant

Resultaat:

560 EUR