Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Louise Philippe kolompendule 3527
Antieke Louise Philippe kolompendule

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grunder vrijslinger 3695
Grunder vrijslinger

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kienzle vrijslinger, 1890 3646
Kienzle vrijslinger, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3519
Engelse tafelklok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse Japy Freres pendule 3714
Franse Japy Freres pendule

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3707
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3706
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3705
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3701
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Diverse antieke klokken 3699
4x Diverse antieke klokken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken staande Duitse klok 3696
Eiken staande Duitse klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staande klok (2 gewichten) 3691
Staande klok (2 gewichten)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3689
Antieke reiswekker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse bureauklok, 19e eeuw 3685
Franse bureauklok, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse regulateur, ca. 1870 3681
Duitse regulateur, ca. 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude messing reiswekker 3678
Oude messing reiswekker

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891  3675
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3665
Lantaarnklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zweedse cartelklok 3658
Zweedse cartelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Luxor messing tafelklok 3653
Luxor messing tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse Henry Deux wandklok 3638
Franse Henry Deux wandklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Fries staartklokje Hindeloopen 3626
Fries staartklokje Hindeloopen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse wandklok, 'Koeienoog' 3613
Franse wandklok, 'Koeienoog'

Resultaat:

60 EUR