Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret  1320
Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1310
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
17e Eeuws herenportret 1162
17e Eeuws herenportret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. 1123
Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
E. Koster, Hollands stadsgezicht 1475
E. Koster, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos 1235
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
R. Mario, Stilleven met divers fruit 1524
R. Mario, Stilleven met divers fruit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis 1520
A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan 1484
Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel 1433
Gé Nijhuis, Oude Schans Texel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen 1400
Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x B.H. Bolink, 3x Landschappen 1382
3x B.H. Bolink, 3x Landschappen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram R.O., Portret rabijn 1359
Monogram R.O., Portret rabijn

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Familiewapen 19e eeuw 1338
Familiewapen 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
A. Malive, Poezen bij bolderkar  1289
A. Malive, Poezen bij bolderkar

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen. 1226
T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie 1102
Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden 1082
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap 1075
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht 1071
Evert Moll, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind 1064
2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen 1017
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat:

355 EUR

Pendant, Arabische figuren 1512
Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Chinese zijde-schilderijen 1510
2 Chinese zijde-schilderijen

Resultaat:

30 EUR