Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Parelchoker met diamanten hangers. 54
Parelchoker met diamanten hangers.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren Lapponia choker 102
Zilveren Lapponia choker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ketting met diamant 55
Ketting met diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden horlogeketting 52
Gouden horlogeketting

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gouden herenhorloge 252
Gouden herenhorloge

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Lot bloedkoraal 535
Lot bloedkoraal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden hanger met camee 508
Gouden hanger met camee

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren kapspelden 107
Zilveren kapspelden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kapspelden 106
Zilveren kapspelden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren Lapponia ring 103
Zilveren Lapponia ring

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Dubbeltjesarmband 952
Dubbeltjesarmband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oorhangers met bloedkoraal 783
Oorhangers met bloedkoraal

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Collier met parelhanger 731
Collier met parelhanger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorhangers met robijn 680
Zilver vergulde oorhangers met robijn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 527
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden horloge, Pontiac 455
Gouden horloge, Pontiac

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Gouden getorste armband 378
Gouden getorste armband

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Gouden Art-Deco hanger met roze steen 333
Gouden Art-Deco hanger met roze steen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden pennen-armband 229
Gouden pennen-armband

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren schakelarmband 944
Zilveren schakelarmband

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren sieraden met o.a. granaat 931
Zilveren sieraden met o.a. granaat

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden ring blauw spinel 923
Gouden ring blauw spinel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met granaat 908
Gouden oorhangers met granaat

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden hanger opaal 807
Gouden hanger opaal

Resultaat:

135 EUR