Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Frans keramiek 6344
3x Frans keramiek

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden 6033
2x Familie Rose borden

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
De Distel vaas, 1915 6205
De Distel vaas, 1915

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen 6026
2x Chinese kommen

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Japanse Kutani schaal 6030
Japanse Kutani schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Breetvelt plateelvaas 6578
Breetvelt plateelvaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Herend porselein 6263
3x Herend porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek kinder servies 6228
Antiek kinder servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6227
Wedgwood servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Water potje, Queng Long 6049
Water potje, Queng Long

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6446
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jade gestoken berg 6426
Jade gestoken berg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6420
Grote Chinese vaas

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Doos divers porselein China/Japan 6417
Doos divers porselein China/Japan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Gemberpot 6416
2x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Duitse bierpullen 6305
6x Duitse bierpullen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad 6224
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Makkumer-kom met Wan Li decor 6223
Makkumer-kom met Wan Li decor

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Makkumse tabakspot 6219
Makkumse tabakspot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Hollands plateel, 3x 6201
Lot Hollands plateel, 3x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6194
17e - 18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zeer kleine Chinese Imari trekpot  6151
Zeer kleine Chinese Imari trekpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6125
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote kapitale Imari schotel 6105
Grote kapitale Imari schotel

Resultaat:

185 EUR