Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse wandklok, 'Koeienoog' 3613
Franse wandklok, 'Koeienoog'

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse pubklok, 1920 3637
Antieke Engelse pubklok, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3689
Antieke reiswekker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Noten tafelklokje met muziekrol 3564
Noten tafelklokje met muziekrol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke regulateur 3576
Antieke regulateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklokje 3577
Wortelnoten tafelklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staartklok 3582
Staartklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rozen-klok 3614
Schwarzwalder rozen-klok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie Friese staartklok 3627
Mahonie Friese staartklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing wandklok 3628
Messing wandklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3701
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse scheepsklok  (messing) 3713
Engelse scheepsklok (messing)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fries staartklokje Hindeloopen 3626
Fries staartklokje Hindeloopen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse Henry Deux wandklok 3638
Franse Henry Deux wandklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse Art Nouveau klokkast. 3704
Franse Art Nouveau klokkast.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3705
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Rozenklokje, ca. 1900 3619
Rozenklokje, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bim Bam klok West Minster 3608
Bim Bam klok West Minster

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891  3675
Antieke Duitse notenhouten regulateur, 1891

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3706
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3707
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bim Bam klok 3607
Bim Bam klok

Resultaat:

20 EUR