Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koperen appelketel 1872 2101
Koperen appelketel 1872

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x vergulde bronzen tafellampen, 1930 2112
2x vergulde bronzen tafellampen, 1930

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Voor-oorlogs scheepskompas  2129
Voor-oorlogs scheepskompas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x 17e-18e Eeuwse boeken 2151
4x 17e-18e Eeuwse boeken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristalglazen kroonluchter 2167
Kristalglazen kroonluchter

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude viool in koffer 2203
Oude viool in koffer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Accordeon in koffer 2205
Accordeon in koffer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke hanglamp 2301
Antieke hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zware bronzen wandkandelaar 2338
Zware bronzen wandkandelaar

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tafellamp, Art Deco 2493
Tafellamp, Art Deco

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie netsuke's 2505
Drie netsuke's

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote scheepslamp 2113
Grote scheepslamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Brevete comfoor met Majolica 2114
Brevete comfoor met Majolica

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp , 1890 2122
Antieke petroleumlamp , 1890

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Delen oud/antiek tin 2401
4 Delen oud/antiek tin

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke cloisonne schotel 2067
Antieke cloisonne schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kerkelijke wandkandelaar 2086
Kerkelijke wandkandelaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovale messing dekseldoos 2096
Ovale messing dekseldoos

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Delen oud/antiek tin 2138
5 Delen oud/antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus' 2152
Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus'

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristalglazen kroonluchter 2166
Kristalglazen kroonluchter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollandse houtbak, 19e eeuw 2182
Hollandse houtbak, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Huis relikwie 2236
Huis relikwie

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse plaquette 2262
Japanse plaquette

Resultaat:

60 EUR