Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scheepsstuurwiel (klein) 2278
Scheepsstuurwiel (klein)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot plated 2299
Lot plated

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis 2307
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke toneelkijker met schildpad 2316
Antieke toneelkijker met schildpad

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Bontjassen 2326
3x Bontjassen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zwarte klokwandconsole 2411
Zwarte klokwandconsole

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke tabakspijpen 2435
Lot oude/antieke tabakspijpen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke handbijlen 2453
2x Antieke handbijlen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl 2304
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander 2065
Bronzen wierookbrander

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kolenbak+paraplubak+kistje 2109
Kolenbak+paraplubak+kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beschilderde petroleumlamp 2116
Beschilderde petroleumlamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Hollands voorraadkastje 2126
Oud Hollands voorraadkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek pijpen-kastje 2127
Antiek pijpen-kastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot tin 2141
Lot tin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers tin, 18e-19e eeuws 2142
Lot divers tin, 18e-19e eeuws

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek, Historie der Jooden 2158
Antiquarisch boek, Historie der Jooden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Opaline lampenvoet 2171
Opaline lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
19e Eeuws haardscherm met vuurbokken 2177
19e Eeuws haardscherm met vuurbokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Vuurbokken 2180
2x Vuurbokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Indonesische lectuurbak 2187
Indonesische lectuurbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kebrdle accordeon, 30-er Jaren 2206
Kebrdle accordeon, 30-er Jaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse barometer 2229
Engelse barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Kandelaar met albasten voet 2252
2x Kandelaar met albasten voet

Resultaat:

50 EUR