Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lamsleren jas met bont 2279
Lamsleren jas met bont

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen tulp als bloempot 2280
Bronzen tulp als bloempot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oude camera, divers 2323
4x Oude camera, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke speculaasplanken 2363
2x Antieke speculaasplanken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antiek tin, divers 2394
Lot antiek tin, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bontjas van rode vos 2432
Bontjas van rode vos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse koperen kolenkit met schep 2434
Engelse koperen kolenkit met schep

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Toverlantaarn, 1900 2445
Toverlantaarn, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bijl, 17e-18e eeuw 2451
Antieke bijl, 17e-18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen wandlampen 2485
2x Bronzen wandlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Messing wand/hangkandelaren 2491
2 Messing wand/hangkandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco theeset 2492
Art Deco theeset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kistje met 2 weegschaaltjes 2498
Kistje met 2 weegschaaltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl 2501
Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets) 2520
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Notenhouten theekist op klauwpootjes 2527
Notenhouten theekist op klauwpootjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing blaker met cloisonne inleg 2082
Messing blaker met cloisonne inleg

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Petroleumlamp 2123
2x Petroleumlamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Antigquarische boekjes 2159
2x Antigquarische boekjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Oude goudweegschalen 2313
2x Oude goudweegschalen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2468
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Russisch Orthodox bronzen kruis etc. 2470
Russisch Orthodox bronzen kruis etc.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
8x Oosters snijwerk. 2489
8x Oosters snijwerk.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vergulde Duitse schaal, 1890 2500
Vergulde Duitse schaal, 1890

Resultaat:

45 EUR