Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Murano kroonluchter 2020
Murano kroonluchter

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Theestoof, Louis Seize 2036
Theestoof, Louis Seize

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke bijbel, 17e eeuw 2156
Antieke bijbel, 17e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
10 Authenthieke bronzen 2286
10 Authenthieke bronzen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Likeur keldertje, 1880 2018
Likeur keldertje, 1880

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2209
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Affiche circuit van Zandvoort 2479
Affiche circuit van Zandvoort

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Art Deco lamp, Vrouw 2175
Art Deco lamp, Vrouw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Vuurvergulde kandelaren 2364
2x Vuurvergulde kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Haard-voorzet, ca. 1900 2185
Haard-voorzet, ca. 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2208
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Engelse stick barometer 2233
Engelse stick barometer

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Lamp met 3 leeuwen 2002
Lamp met 3 leeuwen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
12 Eieren Faberge 2027
12 Eieren Faberge

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zwitserse Reuge speeldoos 2048
Zwitserse Reuge speeldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar, 17e eeuw. 2076
Bronzen kandelaar, 17e eeuw.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ovale schaal met montuur 2019
Ovale schaal met montuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Leitz Leica camera 2322
Leitz Leica camera

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Jugendstil hanglamp, 1915 2172
Jugendstil hanglamp, 1915

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Bronzen boekensteunen 2035
2x Bronzen boekensteunen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Antieke WC-pot, Frankrijk 2037
Antieke WC-pot, Frankrijk

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Boek met vele gravures 2155
Boek met vele gravures

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Houtkacheltje, 20e eeuw 2181
Houtkacheltje, 20e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Japanse tafellampen, 1900 2306
2x Japanse tafellampen, 1900

Resultaat:

170 EUR