Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Luster Mänchen lamp 2309
Luster Mänchen lamp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Putti kaarskandelaren 2010
2x Putti kaarskandelaren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2358
Bronzen hanglamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude Chinese bronzen wierookbrander 2075
Oude Chinese bronzen wierookbrander

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Parelmoer sieradendoos + spiegel 2246
Parelmoer sieradendoos + spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Canon camera + lens 2356
Canon camera + lens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gietijzeren voorzet gashaard 2402
Gietijzeren voorzet gashaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinees brons 2439
2x Chinees brons

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oud scheepskompas 2042
Oud scheepskompas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Staande Majolica petroleumlamp 2117
Staande Majolica petroleumlamp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Modelboot 2213
Modelboot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje 2474
Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke plated kandelaren 2366
Twee antieke plated kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2028
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr 2162
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke  notenhouten stickbarometer 2230
Antieke notenhouten stickbarometer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse barometer, ca. 1820 2232
Franse barometer, ca. 1820

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese miniatuur commode 2271
Chinese miniatuur commode

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Optica kijker + platen 2333
Optica kijker + platen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920 2359
Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cloisonne theepot 2515
Cloisonne theepot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2016
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek kruidenrek, ca. 1900 2047
Antiek kruidenrek, ca. 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp 2115
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR