Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ladenkastje 4209
Ladenkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Leren relax stoel, blauw 4233
Leren relax stoel, blauw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie naaitafel, 19e eeuw 4244
Mahonie naaitafel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Fauteuil met leder. 4268
Fauteuil met leder.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten hang vitrine 4256
Eikenhouten hang vitrine

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Louis Philippe stoelen 4259
4x Louis Philippe stoelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hoektafeltje 4210
Hoektafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stommeknecht met 3 etage's 4258
Stommeknecht met 3 etage's

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw 4262
Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4267
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR