Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Nepalese Ghurka dolken 2797
3x Nepalese Ghurka dolken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot blanke wapens  2822
Lot blanke wapens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot wapens, 20e eeuw 2823
Lot wapens, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set antieke zwaarden 2824
Set antieke zwaarden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kris, Indonesië 2826
Kris, Indonesië

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2717
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2736
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2737
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2739
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2740
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Banjonetten + mes 2798
2x Banjonetten + mes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Militaire rekenschijf 2828
Militaire rekenschijf

Resultaat:

40 EUR