Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Zilveren hangers met zirconia 554
3 Zilveren hangers met zirconia

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel 653
Zilver vergulde ring en hanger met diamant en parel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren 730
Zilveren gevlochten armband, 2 kleuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Broches kleurstenen 941
3 Broches kleurstenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren ring met kleurstenen 954
Zilveren ring met kleurstenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met filigrain 956
Zilveren armband met filigrain

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jade hanger/steen 113
Jade hanger/steen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring Smaragd 428
Zilveren ring Smaragd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring peridot 436
Zilveren ring peridot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Horloge onder stolp 457
Horloge onder stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Mechanisch horloge 460
Mechanisch horloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zeeuwse knoppen en armband 481
Zeeuwse knoppen en armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ronde broche met mozaïek 557
Zilveren ronde broche met mozaïek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier met hanger 587
Collier met hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Dubbeltjesarmband 952
Dubbeltjesarmband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren creolen met zirconia's 628
Zilveren creolen met zirconia's

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren collier met zirconia 660
Zilveren collier met zirconia

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dameshorloge met ketting, zilver 949
Dameshorloge met ketting, zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zakhorloge in stolp 951
Zakhorloge in stolp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Zilveren colliers en armband 959
2 Zilveren colliers en armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren schakelarmband 944
Zilveren schakelarmband

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge, dames 946
Zilveren zakhorloge, dames

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 958
Lot diverse sieraden

Resultaat:

15 EUR